Allez au contenu Allez à la navigation

Laboratoire Bioderma

 • Filozófia firmy BIODERMA

  BIODERMA vyjadruje spojenie BIO ako biológia, DERMA ako dermatológia (veda o koži).BIODERMA je už od sedemdesiatych rokov priekopníkom vo svojom odbore. Vychádza z motta: "Biológia v službách dermatológie", pričom využíva poznatky z biológie v dermatológii. Tento vedecký prístup sa pri výrobe produktov inšpiruje predovšetkým znalosťami kože a jej biologických mechanizmov.

  Zistiť viac
 • História firmy BIODERMA : Inovácia, Výskum

  História laboratória:
  vizionárska a veľkorysá značka.

  Značka BIODERMA bola vždy verná svojmu presvedčeniu a nasledovala svoju intuíciu. Pri výskume produktov sa prikláňa k pochopeniu biológie kože, túžbe inovovať a zúčastňovať sa na dermatologických prelomových objavoch. Je to vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré píše svoj príbeh deň čo deň na celom svete.

  Zistiť viac
 • Innovation et Research BIODERMA - Biology and Dermatology, Patents

  Inovácie a výskum

  Základným pilierom Laboratoire BIODERMA je laboratórny výskum a vývoj. Vďaka tomu sa snaží zotrvať na vrchole, čo sa týka vedeckých poznatkov z oblasti biológie a dermatológie.

  Zistiť viac
 • BIODERMA vo svete

  BIODERMA je medzinárodná spoločnosť. Nájdeme ju na 5 kontinentoch, v ordináciach dermatológov, lekárňach a v rukách pacientov.

  Zistiť viac
 • BIODERMA - Job - Recrutment and application

  Ženy a muži v radoch firmy Bioderma

  Namiesto hľadania konvenčne vyhovujúcich profilov dáva BIODERMA prednosť ľuďom, ktorí sú schopní samostatne a nezávisle myslieť. Pretože samostatné myslenie je základnou hodnotou značky BIODERMA. Odvaha a originálnosť musia kráčať ruka v ruke s odbornosťou. A viac ako čokoľvek iné, zdieľajú tímy BIODERMA ľudské hodnoty a etiku, ktoré sú hybnou silou tejto spoločnosti venujúcej sa zdraviu.

  Zistiť viac