Atoderm Krém

Vysoko vyživujúca a ochranná starostlivosť pre každodenné použitie.

Najlepšie sa predáva

Starostlivosť o pokožku cez deň

Normálna až suchá citlivá pokožka

Komplex Skin Protect™

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Family convenient Vhodný pre celú rodinu

Osvedčená účinnosť

+20 % hydratácia po 24 hodinách.*

 • Okamžite a dlhodobo hydratuje
 • Zaručuje mäkkosť a pružnosť od prvého použitia
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Jemná textúra – Rýchle vstrebávanie – Neparfumovaný - K dispozícii aj v parfumovanej verzii
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  19,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Skin Protect Complex™ obsahujúci vitamín PP a kombináciu dvoch sacharidov fyzicky a biologicky obnovuje zdravú kožnú bariéru a pomáha udržiavať zásoby vody v pokožke, vďaka čomu sa obnovuje pocit pohodlia:
  – Vitamín PP stimuluje syntézu lipidov, čím pomáha obnoviť štruktúru kožnej bariéry, dlhodobo zlepšiť Vláčna pleť a obnoviť jej komfort.
  – Kombinácia sacharidov optimalizuje zásoby vody v pokožke a uľahčuje prúdenie vody cez vrstvy pokožky tak, že zvyšuje syntézu akvaporínov (vodných kanálikov). To zaručuje 24-hodinovú hlbokú hydratáciu*. Na podporu tohto účinku stimuluje syntézu vysoko hygroskopickej molekuly – kyseliny hyalurónovej.
  – Prítomnosť glycerínu a vazelíny v uvedených produktoch pomáha korigovať nedostatok hydratácie v pokožke prostredníctvom zachytenia vody z mimotelového prostredia.
  – Patentovaný prírodný komplex D.A.F™ zvyšuje prah znášanlivosti pokožky.

  Body Telo
  Face Tvár

  Raz alebo dvakrát za deň – 7 dní v týždni

  • Krok 1 Naneste Atoderm Crème na vyčistenú a jemne vysušenú pokožku.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa nevsiakne.

  Nanášajte na zdravú pokožku. Ak suchosť pokožky pretrváva, obráťte sa na lekára.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pokožka – náš ochranca – je náš hlavný spojenec proti drsným vonkajším faktorom (poveternostné podmienky, nevhodná hygiena atď.).
  Extrémne napnutá pokožka sa môže vysušiť a spôsobovať dyskomfort a pocit pnutia.
  V záujme celodenného udržania pružnosti a mäkkosti pokožky je dôležité, aby pokožka bola chránená a vyživovaná vhodnými produktmi na dennú starostlivosť.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Hydratuje
  Hydratácia pokožky: 90 % (1)

  Zaručuje mäkkosť a pružnosť
  Navracia pleti komfort: 85 % (1)
  Vláčna pleť: 90 %

  Zobraziť zdroje

  Dlhodobo hydratuje
  Hydratácia: +20 % po 24 h (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Má dvojitý biologický účinok: stimulovaním tvorby kyseliny hyalurónovej posilňuje úroveň hydratácie pokožky a vďaka priaznivému pôsobeniu na obnovu lipidov pokožku dlhodobo chráni.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek