Photoderm AR SPF 50+

Upokojujúci tónovaný krém na citlivú
a začervenanú pokožku.

Špecifická ochrana

Citlivá pokožka so sklonom k začervenaniu

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Účinnosť preukázaná klinickými štúdiami

Dobrá až vynikajúca účinnosť v 80 % prípadov.*

  • Zabezpečuje veľmi vysokú ochranu pred začervenaním spôsobeným UVA/UVB žiarením a škodlivým účinkom UV žiarenia (popáleniny od slnka, alergie na slnko atď.)
  • Obmedzuje začervenanie a predchádza mu
  • Chráni pred rizikom poškodenia buniek a predčasným starnutím pokožky
  • Zjednocuje tón pleti vďaka svojmu prirodzenému sfarbeniu

Nekomedogénny – Neparfumovaný – Vodoodolný

Zobraziť zdroje
Odporúčaná cena
21,99 €

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Spoločne s filtrami UVA/UVB ponúka Photoderm AR SPF 50+ optimalizovanú ochranu pred škodlivými účinkami UV lúčov (slnečné spálenie, alergia na slnko atď). Patent Bunkovej bioochrany™* poskytuje biologickú ochranu až na úroveň DNA, uchováva a stimuluje prirodzené obranné mechanizmy pokožky .

Začervenanie je väčšinou spôsobené rozšírením a oslabením drobných cievok v pokožke. Patentovaný komplex Rosactiv™ pôsobí na faktor, ktorý zapríčiňuje modifikáciu ciev. Enoxolón extrakt z koreňa sladkého drievka, okamžite upokojuje začervenanie.

Prirodzený odtieň sa adaptuje na svetlú pleť, zjednocuje ju a minimalizuje začervenanie. Tekutá textúra sa rýchlo absorbuje a pleti doodává komfort.

Face Tvár

Niekoľkokrát za deň pri vystavení slnku

  • Krok 1 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany).
  • Krok 2 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí a športovaní.

Nanášajte na zdravú pokožku. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá a malé deti. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Začervenanie je spôsobené prevažne rozšírením a oslabením kožných kapilár. Patentovaný komplex Rosactiv™ pôsobí na faktor, ktorý vyvoláva modifikáciu mikrožiliek.

Výsledky overené klinickými štúdiami

Zaručuje optimálnu ochranu

„Veľmi uspokojivá“ ochrana: 100 % (1)


Zjednocuje tón pleti

Príjemná textúra: 95 % (1)

Príjemný odtieň: 90 % (1)

Zobraziť zdroje

Dobrá až vynikajúca účinnosť v 80 % prípadov (3)

Obmedzuje začervenanie a predchádza mu
Začervenanie sa znížilo: 64 % (2)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

Príčinou začervenania je najmä rozšírenie a oslabenie mikrožiliek v pokožke. Tento patentovaný komplex pôsobí na faktor, ktorý prispieva k zmenám v mikrožilkách. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

Zobraziť zoznam zložiek