Photoderm COVER Touch SPF 50+ Light

Vysoko krycí priedušný minerálny make up

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Zmiešaná až mastná pokožka Pokožka so sklonom k akné

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Preukázaná účinnosť

8-hod kontrola lesku*

  • Veľmi vysoká minerálna slnečná ochrana – UVA/UVB, viditeľné svetlo
  • Vysoko krycí až na 8 hodín
  • Vhodný na zmiešanú až mastnú pokožku – poskytuje až 8-hod. kontrolu lesku pleti – priedušný

Neaknegénny – Bez oleja – Bez parfemácie – Vodoodolný – Odolný voči teplu a vlhkosti

Zobraziť zdroje
Odporúčaná cena
19,99 €

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

INOVÁCIA PRE ZMIEŠANÚ AŽ MASTNÚ POKOŽKU: Slnečná ochrana s vysoko krycím efektom, ktorá dovolí vašej pokožke dýchať a nespôsobuje upchaté póry ani nedokonalosti

  • Skutočný úspech v oblasti zloženia, Photoderm COVER Touch SPF 50 + obsahuje iba to podstatné:

1- Chráni pred UVB a UVA lúčmi a viditeľným svetlom pomocou 100 % minerálnych filtrov na opaľovanie obohatených o PATENT BUNKOVEJ BIOOCHRANY™, ktorý posilňuje obranné mechanizmy pokožky.

2- Skrášľuje pokožku: zjednocuje pleť a dokonale kryje nedokonalosti vďaka vysokej koncentrácii minerálnych pigmentov. Toto vysoké krytie tiež zabraňuje výskytu tmavých škvŕn, ktoré môžu byť vyvolané viditeľným svetlom.

3- Jeho zloženie rešpektuje mastnú pleť znížením rizika nedokonalostí vďaka patentu Fluidactiv ™. Zmatňuje pokožku po dobu 8 hodín

Výsledok: Pokožka môže dýchať, pričom je chránená a vyrovnaná. Póry nie sú upchaté a nedokonalosti sa zmenšujú každý deň.

Face Tvár
Neck Krk

Na každodenné použitie po hydratačnom kréme

  • Krok 1 Pre bezchybnú a zmatnenú pleť, bez vytvorenia efektu masky, rozotrite produkt smerom od stredu tváre von.
  • Krok 2 Pri nanášaní môžete použiť aplikátor alebo štetec.
  • Krok 3 Nanášajte na tvár a krk rovnomerne a v dostatočnom množstve pred vystavením sa slnku (znížením množstva produktu sa zníži úroveň ochrany).
  • Krok 4 Aplikáciu zopakujte pred a po plávaní, pri zotretí alebo športe.

Aplikujte na zdravú pokožku. Dospelí. Nadmerné vystavenie slnku môže škodiť zdraviu.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Zmiešaná až mastná pokožka so sklonom k akné môže trpieť nepeknými léziami, ako sú rôzne nedokonalosti, čierne bodky, tmavé alebo červené škvrny (1). Tieto prejavy môžu mať negatívny vplyv na kvalitu života (2). Počas pobytu na slnku sa tieto kožné prejavy zhoršujú. Tmavé škvrny vyzerajú ešte tmavšie (3), póry sú viditeľnejšie a červené škvrny sa vracajú v plnej sile (4). ;

Dnes títo zákazníci hľadajú produkty s vysokým krytím, aby zakryli svoje nedokonalosti. Volia produkty, ktoré obsahujú vysoké koncentrácie silikónov (o ktorých sa vie, že sú okluzívne), a ktoré nie sú vhodné pre ich stav pokožky, a nepoužívajú slnečnú ochranu, aj keď je to nevyhnutné na obmedzenie zhoršenia týchto lézií.

Testované pod dermatologickou kontrolou

Poskytuje vysoké krytie 

Okamžite zmatňuje pokožku: 93 % (1)

Zjednocuje pokožku po celý deň: 81 % (1)

Zobraziť zdroje

Zjednocuje vzhľad pleti

Korekcia pokožky po celý deň: 81 % (1)

Zjednocuje pokožku po celý deň: 87 % (1)

Zmatňuje

Pleť je zmatnená a lesk je regulovaný až na 8 hodín (1)

Významné zníženie vylučovania mazu o 22,6 % po 28 dňoch používania (2)

Necháva pokožku dýchať 

Významné 10,3 % zvýšenie transepidermálnej straty vody po jednej aplikácii produktu (3)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

Zmeny tekutosti kožného mazu môžu byť príčinou nedokonalostí pokožky. Tento patentovaný komplex zabraňuje zhustnutiu kožného mazu, čím predchádza upchávaniu pórov a minimalizuje riziko vzniku nedokonalostí. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a rozpracovali naše laboratóriá.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!