Photoderm KID Opaľovacia pena SPF 50+

Zabezpečenie veľmi vysokej ochrany proti UVA/UVB v hravej ľahkej pene.

Ochrana detskej pokožky

Normálna pokožka dojčiat a detí

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Pre celú rodinu (deti staršie ako 12 mesiacov)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Family convenient Vhodný pre celú rodinu

Osvedčená účinnosť

Odoláva opakovanému kúpaniu.*

 • Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením
 • Aktivuje prirodzené ochranné prvky pokožky, chráni pred poškodením jej buniek
 • Nanesenie veľmi vysokej ochrany je teraz hrou
 • Dobrá znášanlivosť – Neparfumovaný – Veľmi vysoká vodoodolnosť
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  17,69 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Spojenie UVA/UVB filtrov a patentu Bunkovej Bioochrany™ poskytuje deťom optimálnu ochranu proti škodlivým účinkom UV žiarenia a skutočnú vnútornú biologickú ochranu.

  Face Tvár
  Body Telo

  Niekoľkokrát za deň – počas pobytu na slnku

  • Krok 1 Pred použitím dobre zatrepte.
  • Krok 2 Pri použití držte produkt vrchom nadol.
  • Krok 3 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 4 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.

  Nanášajte na zdravú pokožku. Pred nanesením na tvár nastriekajte produkt na dlaň. Zabráňte kontaktu s látkami. Pre deti staršie než 12 mesiacov. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá a malé deti. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu. Nejedzte.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Detská pokožka je krehkejšia a citlivejšia. Vyžaduje špeciálne dermatologické produkty, aby zostala zdravá a prispôsobila sa prostrediu. Pokožka malých detí vyžaduje špecifickú vysokú ochranu zaisťujúcu maximálnu bezpečnosť.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Veľmi vysoká vodoodolnosť*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek