Photoderm MAX Aquafluid neutrálny SPF 50+

Veľmi vysoká ochrana pred slnkom ľahká ako voda, so zmatňujúcim efektom dry touch.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Normálna až zmiešaná pokožka

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Dermatologicky overená účinnosť

Reguluje lesk pleti.

  • Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením
  • Príjemne a ľahko sa nanáša vďaka tekutej textúre ľahkej ako voda
  • Textúra Dry touch
  • Ideálny produkt na všetky typy pleti, dokonca na zmiešanú až mastnú pleť, citlivú pleť alebo pleť intolerantnú voči všetkým typom slnečného žiarenia, na veľmi svetlú pleť s pehami a na pleť maximálne vystavenú slnečnému žiareniu

Receptúra bez obsahu oleja – Nemastná textúra - Dobre znášané pleťou – Nekomedogénne – Neparfumovaný – Vodoodolné

Zobraziť zdroje
Odporúčaná cena
20,49 €

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Jedinačná kombinácia textúry ľahká ako voda v podobe tzv. suchého krému, ktorá poskytuje veľmi vysokú ochranu pred škodlivými účinkami UV lúčov (spálenie, alergia na slnko atď.).

V kombinácii s unikártním patentom Bunkovej Bioochrany™ aktivuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky, chráni bunky až na úroveň DNA a predchádza starnutiu pokožky.

Synergický účinok 3 púdrov zaisťuje matný vzhľad pleti.

Face Tvár
Neck Krk

Niekoľkokrát za deň – V obdobiach pobytu na slnku

  • Krok 1 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 2 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.
  • Krok 3 K dispozícii aj tónovaný: svetlý alebo tmavý.

Nanášajte na zdravú pokožku. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá alebo malé deti. Nadmerné vystavenie slnku je škodlivé pre vaše zdravie.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Príjemná a jednoduchá aplikácia

Mimoriadne tekutá textúra: 90 %*

Mimoriadne ľahká textúra: 85 %*


Textúra Dry touch: 75 %*

Zobraziť zdroje

Dry touch

Zmatňujúca textúra

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

Zobraziť zoznam zložiek