Photoderm MAX Krém tónovací SPF 50+

Výživný krém vhodný pre suchý typ pleti
Veľmi vysoká ochrana
Prirodzene hnedý odtieň

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Dermatologicky overená účinnosť

99,8 % ochrana DNA vďaka patentu Bunkovej Bioochrany™.*

  • Poskytuje veľmi vysokú UVA / UVB ochranu
  • Tónovanie - prirodzene hnedý odtieň
  • Aktivuje prirodzenú obranyschopnosť pleti a chráni pred rizikami poškodenia buniek
  • Bojuje proti predčasnému starnutiu kože
  • Rozjasnená, zjednotená pleť
  • Ideálne pre citlivú suchú pleť, veľmi svetlú pleť s pehami, pleť maximálne vystavovanú slnku

Výživná textúra, nezanecháva mastný film

Veľmi dobrá znášanlivosť - Nekomedogénny - Neparfumovaný - Vodeodolný

Zobraziť zdroje

Odporúčaná cena 21,99 €

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Kombinácia unikátneho patentu Bunkovej Bioochrany™ s UVA/UVB filtrom posyktuje veľmi vysokú ochranu pred UV lúčmi (spálením, alergiami na slnko a pod.) A zároveň aktivuje prirodzené obranné mechanizmy, chráni bunky až na úroveň DNA a predchádza starnutiu pokožky.

Výživná textúra, nezanecháva mastný film ani biele stopy.

Tónovaný - prirodzene hnedý odtieň

Face Tvár

Niekoľkokrát za deň pri vystavení slnku

  • Krok 1 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany).
  • Krok 2 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí a športovaní.

Nanášajte na zdravú pokožku. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá a malé deti. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Všetky typy pokožky nereagujú rovnako na slnečné žiarenie, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom.

Testované pod dermatologickou kontrolou

Jemná textúra

Ľahko až excelentne sa roztiera: 70 % (1)

Dobrá až excelentná rýchlosť prieniku: 60 % (1)


Nemastný

Nezanecháva mastný film: 85 % (1)

Zobraziť zdroje

Aktivuje prirodzenú ochranu pokožky

99,8 % ochrana DNA vďaka patentu Bunkovej Bioochrany™. (2)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

Zobraziť zoznam zložiek