Photoderm MAX Opaľovacia hmla SPF 50+

Veľmi vysoká ochrana bez roztierania.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Pre celú rodinu (deti staršie ako 3 roky)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Jednoduchý na použitie

96 % panelu považovalo textúru za príjemnú.*

 • Poskytuje veľmi vysokú ochranu v celom slnečnom spektre UVA-UVB a chráni proti škodlivým účinkom UV žiarenia a voľných radikálov vďaka antioxidačnej účinnej látke
 • Dá sa ľahko opätovne naniesť, keďže sa nemusí roztierať
 • Má okamžitý osviežujúci účinok
 • Bez roztierania – Je možné nanášať na mokrú pokožku – Uzáver s viacerými polohami, kontinuálne rozstrekovanie – Nekomedogénny – Vysoká vodoodolnosť
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  20,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Photoderm MAX Aquafluid poskytuje spolu s UVA/UVB filtrami optimálnu ochranu pred škodlivými účinkami UV žiarenia (spáleniny od slnka, alergie na slnko atď.) v spojení s vnútornou biologickou ochranou: patentom Bunkovej Bioochrany™. Tento patent aktivuje prirodzené ochranné mechanizmy, chráni bunky a predchádza predčasnému starnutiu pleti.

  Face FACE
  Body BODY

  Pred pobytom na slnku a opakovane každé 2 hodiny

  • Krok 1 Rovnomerne a v dostatočnom množstve nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm od pokožky (malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany).
  • Krok 2 Pred nanesením na tvár nastriekajte produkt na dlaň.
  • Krok 3 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.

  Nanášajte na zdravú pokožku. Farba produktu je spôsobená kombináciou filtrov. Zabráňte kontaktu s látkami. Pre deti staršie ako 3 roky. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá a malé deti. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Všetky typy pokožky nereagujú rovnako na slnečné žiarenie, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom.

  Zaisťuje okamžité osvieženie
  92 % považovalo textúru za osviežujúcu*

  Je možné jednoducho znovu naniesť
  96 % považovalo textúru za príjemnú*

  100 % dobrovoľníkov uviedlo, že sa produkt ľahko používa a že je ideálny pre mužov a na miesta, na ktorých rastú vlasy a chĺpky*
  Podľa 96 % dobrovoľníkov boli textúra a balenie vhodné na použitie pri cvičení*

  Zobraziť zdroje

  Veľmi vysoká vodoodolnosť

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!