Photoderm MAX Sprej SPF 50+

Veľmi vysoká ochrana s ľahko roztierateľnou textúrou.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Pre celú rodinu (deti staršie ako 12 mesiacov)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Family convenient Vhodný pre celú rodinu

Osvedčená účinnosť

Na pokožke je neviditeľný: 95 %.*

 • Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením
 • Aktivuje prirodzené ochranné prvky pokožky, chráni pred poškodením jej buniek
 • Jemná textúra, bezfarebný pri aplikácii, nezanecháva mastný efekt, bez bielych stôp
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Neparfumovaný – Vysoká vodoodolnosť
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  23,49 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Vďaka UVA/UVB filtrom poskytuje Photoderm MAX Sprej optimalizovanú ochranu proti UV žiareniu (spálenie, alergie na slnko atď.) v kombinácii s internou biologickou
  ochranou: exkluzívny patent Bunkovej Bioochrany™*. Tento patent aktivuje prirodzené ochranné mechanizmy, chráni bunky a predchádza predčasnému starnutiu pleti.

  Face Tvár
  Body Telo

  Niekoľkokrát za deň pri vystavení slnku

  • Krok 1 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany). Pri aplikácii na tvár nastriekajte na ruky a rozotrite rukami.
  • Krok 2 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.

  Nanášajte na zdravú pokožku. Farba produktu je spôsobená kombináciou filtrov. Zabráňte kontaktu s látkami. Pre deti staršie než 12 mesiacov. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá a malé deti. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Všetky typy pokožky nereagujú rovnako na slnečné žiarenie, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom.

  Bezfarebný pri aplikácii
  Na pokožke je neviditeľný: 95 % (1)

  Nezanecháva žiadne biele stopy
  Produkt nezanecháva biele stopy: 100 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Veľmi vysoká vodoodolnosť (3)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek