Photoderm MAX Tyčinka na pery a citlivé miesta SPF 50+

Tyčinka s ochranou proti slnku MAXIMUM, ktorá stimuluje prirodzenú obranyschopnosť pokožky.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Jednoduchý na použitie

Osvedčená účinnosť

Chránených je 99,8 % buniek pokožky vďaka patentu Bunkovej Bioochrany™*

 • Poskytuje veľmi vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením
 • Aktivuje prirodzené ochranné prvky pokožky, chráni pred poškodením jej buniek
 • Hydratačné zloženie – Neviditeľná textúra
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Neparfumovaný
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  0,00 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Spojenie UVA/UVB filtrov a antioxidačných účinných látok poskytuje optimalizovanú ochranu proti UVA/UVB a škodlivým účinkom UV žiarenia a voľným radikálom (spálenie, intolerancia voči slnku, oxidačný stres atď.).

  Vitamín E je v produkte prítomný v najaktívnejšej prírodnej forme – ako alfa-tokoferol. Blokuje reakcie voľných radikálov, čím zaisťuje ochranu bunkových membrán, obmedzuje starnutie kože v dôsledku slnečného žiarenia a zlepšuje bariérovú funkciu pokožky.

  Face FACE
  Lips Pery

  Niekoľkokrát za deň pri vystavení slnku

  • Krok 1 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany). Pri aplikácii na tvár nastriekajte na ruky a roztrite rukami.
  • Krok 2 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.

  Nanášajte na zdravú pokožku.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Všetky typy pokožky nereagujú rovnako na slnečné žiarenie, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom.

  Chránených je 99,8 % buniek pokožky vďaka patentu Bunkovej Bioochrany™*

  Zobraziť zdroje

  Neviditeľná textúra

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Zobraziť zoznam zložiek