Photoderm NUDE Touch svetlý SPF50+

Tónovaný fluid s efektom prirodzeného make-upu (nude).

Novinka

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Zmiešaná až mastná pokožka

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Ocenený

Osvedčená účinnosť

Výrazný zmatňujúci účinok po 8 hodinách.*

  • Ponúka 100 % minerálny UVA/UVB filter s vysokou ochranou
  • Účinne 8 hodín reguluje lesk pleti vďaka účinnému vstrebávaniu
  • Zjednocuje a podporuje prirodzený jas s efektom nekrytej pokožky
  • Zmenšuje nedostatky

Extra ľahká textúra, hodvábna aplikácia, práškový vzhľad s perfektným prepojením s pokožkou – Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Veľmi vysoká vodoodolnosť – Dostupný v 3 farebných odtieňoch

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Kombinácia minerálnych UVA/UVB filtrov a patentu Bunkovej Bioochrany™ okamžite a dlhodobo chráni pokožku pred UV poškodením. Bunková Bioochrana™ aktivuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky, chráni bunky a bojuje proti predčasnému starnutiu kože.


100 % minerálny filter s evolučnou technológiou Lipid-to-powder v troch krokoch: 1) Po nanesení sa prchavé látky vyparia, čím vznikne extrémne ľahké zloženie. 2) Hodvábna aplikácia umožňuje rovnomerné rozloženie pigmentov a filtrov po povrchu pokožky, čím dosiahnete chránenú, rovnú pokožku. 3) Hydratačné látky prenikajú cez povrchové vrstvy pokožky a vytvárajú matný vzhľad.


Okamžitý účinok s matným vzhľadom kryjúcim nedokonalosti: 1) Zmatňujúce jemné prášky brániace lesku. 2) Kyselina salicylová vyhladzuje textúru pokožky a podporuje jej žiarivosť.


Dlhodobé pôsobenie proti nedokonalostiam: Patent Fluidactiv™ v kombinácii s kapryloylglycínom reguluje množstvo a kvalitu vytváraného mazu a tým bráni vzniku nedokonalostí.

Face Tvár
Neck Krk

Na každodenné použitie

  • Krok 1 Pred použitím dobre pretrepte – mali by ste počuť zvuk guľôčok.
  • Krok 2 Použite po nanesení hydratačného prípravku. Naneste rovnomerne na tvár a krk a v dostatočnom množstve pred vystavením sa slnku (znížením množstva produktu znížite úroveň ochrany).
  • Krok 3 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.

Takisto dostupné vo farebných odtieňoch: veľmi svetlá alebo zlatá farba. Nanášajte na zdravú pokožku. Dospelí. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Všetky typy pokožky nereagujú rovnako na slnečné žiarenie, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom. Zmiešanú až mastnú pokožku charakterizuje prebytok mazu v T-zóne (zmiešaná) alebo na celej tvári (mastná pokožka), ktorý môžu sprevázať malé nedokonalosti.

Testované pod dermatologickou kontrolou

Zjednocuje pleť

Poskytuje dokonalý vzhľad pleti: 89 % (1)

Zobraziť zdroje

Proti odleskom

Výrazný zmatňujúci účinok 8 hodín (1)


Kryje nedostatky

Po 21 dňoch sa nedokonalosti zmiernili (2)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

Zmeny tekutosti kožného mazu môžu byť príčinou nedokonalostí pokožky. Tento patentovaný komplex zabraňuje zhustnutiu kožného mazu, čím predchádza upchávaniu pórov a minimalizuje riziko vzniku nedokonalostí. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a rozpracovali naše laboratóriá.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!