Allez au contenu Allez à la navigation

31 March 2017

ZÁSADNÝ PRELOM PRE POKOŽKU SO SKLONOM K AKNÉ

SEBIUM GLOBAL COVERZÁSADNý PReLOM PRe POKOŽKU So SKLONoM K AKNÉ

  • Krém na akné s výborným krytím
  • Trvalo eliminuje vyrážky a čierne bodky
  • Reguluje lesk
  • Redukuje fľaky


Spoločnosť Laboratoire BIODERMA bola vždy priekopníkom v boji proti nedokonalostiam pokožky, pretože dokonale pozná poruchy funkcie kože.

Laboratoire Bioderma prináša na trh Sébium Global Cover, vďaka ktorému ponúka jedinečné biologické riešenie berúce do úvahy najnovšie objavy v lekárskom výskume a najmä kľúčovú úlohu, ktorú zohráva dysseborea. Tým predstavuje skvelú odpoveď pre ľudí, ktorí ešte neprišli na to, čo funguje na akné.

1. NADMERNÉ MNOŽSTVO KOŽNÉHO MAZU?

Ako hovorí Michèle Sayag,
alergologička a riaditeľka
oddelenia lekárskej stratégie BIODERMA:
„Nedokonalosti spôsobuje viacero faktorov“.


Je známe, že pokožka so sklonom k akné produkuje nadmerné množstvo kožného mazu, ktorý upcháva póry, čím dochádza k vzniku nedokonalostí. Okrem hyperseborey (nadmernej tvorby kožného mazu) dochádza aj ku kvalitatívnej nerovnováhe v zložení kožného mazu, ktorá sa nazýva dysseborea. Tá je jedným z faktorov, ktoré môžu za pokožku so sklonom k akné.

Dysseborea – porucha potvrdená lekármi


Kožný maz sa skladá z vitamínu E, mastných kyselín, vody, lipidov a skvalénu. V prípade nedokonalostí sa však kožný maz, ktorý pokožka vylučuje v nadmernom množstve, mení:

  • V prvom rade obsahuje znížené množstvo vitamínu E.
  • Dochádza aj k oxidácii skvalénu, takže kožný maz je viskóznejší. Zmenený kožný maz je hustejší, upcháva póry a začne pôsobiť komedogénne.
  • A napokon, mení sa obvyklý vzájomný pomer rôznych mastných kyselín. Nerovnováha zloženia kožného mazu spôsobuje aknóznu pleť a poskytuje priaznivé podmienky na množenie baktérií.

Na rozdiel od bežných produktov, Sébium Global Cover je produkt, ktorý ako prvý zohľadňuje reguláciu dysseborey. Vďaka tomu už viac nebudete musieť hľadať, čo si dať na akné.

2. SPORNÝ MAKE UP

Veľa mladých dievčat a žien s pokožkou so sklonom k akné každý deň kombinuje viacero spôsobov prekrytia nedokonalostí. Podkladové bázy, púdre, prípravky na prekrytie kruhov pod očami, korektory... Nadmerné používanie líčidiel, ktoré navyše často pôsobia okluzívne, nedokonalosti ešte zhoršuje. Najmä ak sa pokožka správne neodlíči. Dermatológovia sa s takýmito vzormi správania stretávajú často a ich negatívny vplyv na pokožku nazývajú „kozmetické akné“. Túžba ukázať na verejnosti krásnu pleť je však celkom oprávnená.

3. DVOJITÝ BIOLOGICKÝ ÚČINOK PRE OPTIMÁLNU ÚČINNOSŤ

Sébium Global Cover je produkt na akné, ktorý ako prvý prináša dvojitý biologický účinok:

Vyváženie zloženia kožného mazu pokožky so sklonom k akné.

+

Odstránenie nadbytočného kožného mazu. Tónované zloženie okamžite prekryje nedokonalosti s dlhotrvajúcim účinkom 12 h.

Trvalá obnova rovnováhy kožného mazu

Technológia SeboRestore je vyvinutá na základe vedeckého výskumu spoločnosti BIODERMA. Je založená na exkluzívnom patentovanom spojení (Fluidactiv™ + Bakuchiol), ktoré biologickou cestou obnovuje kožný maz tak, aby sa jeho kvalita priblížila kvalite kožného mazu zdravej pokožky a zároveň zachováva všetky jeho prirodzené ochranné funkcie.

  • Patent Fluidactiv™ normalizuje kvalitu kožného mazu a zabraňuje oxidácií skvalénu, vďaka čomu je kožný maz tekutejší a menej komedogénny.
  • Látka Bakuchiol reguluje hladinu mastných kyselín v kožnom maze.

VÝBORNÉ KRYTIE PRE LEPŠÍ EFEKT

Tónovaný krém Sébium Global Cover je riešením pre všetkých, ktorí nechcú ísť von bez prekrytia vyrážok, čiernych bodiek či akné. Vďaka pigmentom s dlhotrvajúcim účinkom a zmatňujúcim púdrom zaručuje okamžitý efekt krásnej pokožky počas 12 hodín. Jeho špeciálne zloženie zabezpečuje aj zjednotený odtieň pleti bez viditeľného ohraničenia a neprirodzeného vzhľadu.

4. Sébium  Global Cover - Novinka 3v1

1) Prekrýva
2) Zjednocuje
3) Zabraňuje vzniku akné

Výsledok: Okamžite zakryté pupienky, pleť je zjednotená. Deň za dňom je čistejšia a jasnejšia.

Záruky spoločnosti BIODERMA:
Dobrá tolerancia, nekomedogénne zloženie, dermatologicky testované.