Allez au contenu Allez à la navigation

19 December 2017

5 tipov na vianočné balíčky, ktorými splníte tajné priania

5 tipov

na vianočné balíčky,

ktorými splníte tajné priania

Čokolády z adventného kalendára pomaly, ale isto miznú, Štedrý deň sa blíži a vy stále hľadáte inšpiráciu na vianočné darčeky? Prinášame vám päť tipov, ako vykúzliť úsmev na tvári maminke, babičke, priateľke, kamarátke alebo sestre - skrátka všetkým blízkym, ktorí robia život veselejší a domov hrejivejší. A keď našu inšpiráciu doplníte štipkou osobnosti, určite pod stromčekom zabodujete.

Relaxačný balíček
Každá maminka by si po náročnom dni plnom starostí a povinností najradšej dopriala poriadny relax vo vani. Veľakrát sa ale stáva, že svoj obľúbený kúpeľňový rituál preskočí a z dôvodu úspory času zvolí iba rýchlu sprchu.

Dajte svojej drahej najavo, že si jej každodennú starostlivosť a láskyplnosť vážite a doprajte jej chvíľku, kedy bude len sama sebou.

Aby si tento okamih užila naozaj naplno, pripravte pre ňu balíček, v ktorom bude všetko potrebné na relaxačný kúpeľ. Môžete ho zostaviť zo sprchového oleja, (áno, aj napriek názvu sa skvelo hodí do vane), peny do kúpeľa a sviečky s príjemnou vanilkovou vôňou. Doplniť ho môžete tiež županom, do ktorého sa po kúpeli obdarovaná zabalí.

Balíček na pohodové zimné večery
Každý si síce predstavuje svoj pohodový večer trošku inak, no zima bude tento rok tuhá, takže do balíčku na pohodový večer určite doporučujeme zabalit chlpatú deku z merino vlny a štýlové papuče (nemyslíme tie po pradedkovi). Na dlhé večery sa najviac hodí kniha. A nepoznáme nikoho, koho by nepotešila napínavá severská detektívka. Nezabudnite ani na šetrnú kozmetiku, napríklad krém Atoderm Nutritive.

Aby bol darček osobnejší, môžete pridať aj krátký odkaz: „Zaslúžiš si chvíľku pre seba za to všetko, čo pre nás robíš. Uži si pohodový večer s týmto balíčkom. Tvoj Ježiško ♥“ Fantázii medze nekladieme, buďte svieža a osobná.

Balíček s výbavou na dievčenské večierky
Každá z nás zbožňuje dievčenské večery, kedy sa zíde partia kamarátok nad fľaškou dobrého vína, natriete si na tvár pleťovou maskou a zhovárate sa až do rána.

Pripravte balíček s výbavou určenou práve na tieto chvíle, kde obdarovaná nájde spomínanú pleťovú masku, víno alebo sekt a párty svetielka. Pridať môžete tiež instantný fotoaparát, ktorý zachytí nezabudnuteľné okamihy.

Balíček rannej záchrany
Oh, skoré zimné ranné vstávanie. Určite to poznáte. Vonku je stále tma a sychravo a pod perinou je tak teplúčko, že sa vám ani nechce von!

Čo tak balíček prvej rannej pomoci, ktorý spríjemní ranné vstávanie? Pridajte do nej kvalitnú kávu arabica a štýlový hrnček. Pribaliť môžete tiež moka kanvičku alebo aeropress na prípravu rannej kávy. K ránu určite patrí aj kozmetika na ranné rituály, ako je odličovacia voda alebo denný hydratačný krém.

Balíček kancelárskych nutností
Tak. Ranný rituál sme zvládli a ide sa do práce. A aj tú si môžeme ľahko spríjemniť. Do balíčku kancelárskych nutností tiež pridajte obľúbenú kávu, tentokrát doplnenú o termohrnček, aby mohla obdarovaná popíjať teplú kávu celé dopoludnie. Nezabudnite ani na čokoládu – nič lepšie na nervy ešte ľudstvo nevynašlo. V balíčku potešia aj kancelárske doplnky, diár na rok 2018 a ďalšie praktické každodenné drobnosti, napríklad balzám na pery.

Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere darčekov a mnoho rozžiarených úsmevov pod stromčekom!