Allez au contenu Allez à la navigation

14 Február 2018

Bioderma je najodporúčanejšou značkou medzi dermatológmi. Ďakujeme!

Bioderma je

najodporúčanejšou značkou

medzi dermatológmi. Ďakujeme!

 

Výskumná agentúra QuintilesIMS sa vo svojom nezávislom prieskume opýtala 98 slovenských dermatológov, aké značky dermatokozmetiky svojím pacientom odporúčajú. Osem z desiatich opýtaných lekárov odpovedalo, že produkty Bioderma odporúčajú veľmi často. Zvyšných 20 % dermatológov uviedlo, že Biodermu pacientom odporúčajú občas. Bioderma je teda značka, ktorú odporúča prevažná väčšina z opýtaných lekárov.


Agentúra vo svojom výskume zisťovala taktiež preferencie lekárov u konkrétnych kožných ochorení. Napríklad na atopickú dermatitídu sú podľa 78 % oslovených lekárov najúčinnejšie naše produkty Atoderm.

Za úspechom stojí dlhodobý výskum

Účinnosť našich produktov a dôvera v očiach dermatológov nie je náhoda ani mágia. Dlhodobo spolupracujeme s odborníkmi, lekármi a univerzitnými a výskumnými centrami. Výsledkom vývoja a inovácií je neustále zlepšovanie súčasných produktov a tiež novinky, ktoré prinášajú na trh skutočnú revolúciu. Jednou z týchto noviniek je Atoderm SOS Sprej, ktorý uľaví od svrbenia už za 60 sekúnd a pôsobí až 6 hodín. Veríme, že i SOS Sprej bude mať nielen medzi dermatológmi a atopikmi úspech. Každému sa občas hodí účinná pomoc proti svrbeniu.

Produkty Atoderm pomáhajú aj pri prevencií
Nemusíte však čakať na odporúčanie dermatológom. Šetrnú starostlivosť svojej pleti môžete dopriať aj keď atopiou netrpíte a chcete pleť len viac hydratovať. Produkty Atoderm sa skvele hodia práve pre každodennú preventívnu starostlivosť. Napríklad Sprchový krém Atoderm môžete používať pri každom sprchovaní, rovnako tak odporúčame pravidelne sa starať o pery Atoderm tyčinkou na pery. Atoderm totiž účinne pomáha zdravej i atopickej pokožke.