Allez au contenu Allez à la navigation

17 December 2018

Čo nadeliť k Vianociam pokožke?

tipy na vianočné darčeky
prE vašu pokožku

Vianoce už klopú na dvere a my sme pre vás pripravili niekoľko tipov, čím obdarovať vašich najbližších. Urobte radosť kvalitnou starostlivosťou o pokožku nastávajúcim maminkám a ich dieťatkám, dobrodruhom, ktorí sú večne na cestách, najlepšej kamarátke, ale i sami sebe. A vôbec nevadí, pokiaľ darček zháňate na poslednú chvíľu. Zamierte do našich partnerských lekární, kde nájdete všetky doporučené produkty na jednom mieste

Balíček pre nastávajúcu maminku

Príchod nového člena rodiny je vždy veľká zmena. A na veľké zmeny je dobré byť pripravený. Pokiaľ premýšľate nad tým, čím obdarovať nastávajúcu maminku, zabaľte jej pod stromček kozmetickú výbavičku pre jej dieťatko. Pokožka dojčiat je totiž omnoho citlivejšia a jemnejšia, než koža dospelých, a je treba sa o ňu starať špeciálnou detskou kozmetikou.

pece o detskou pokozku

Do vianočného balíčku vyberte ABCDerm micelárne obrúsky zo 100% bavlny, ktoré sú k detskej pokožke šetrné a rešpektujú jej krehkosť. Obsiahnuté micely sú podobné fosfolipidom bunkových membrán a prirodzene tak pomáhajú pri obnove ochranného hydrolipidického filmu pokožky. Zábavu pri kúpaní potom deťom zaistí jemný penový gél ABCDerm Moussant, ktorý neobsahuje mydlo a je tak vhodný pre každodennú hygienu. Budúcu maminku taktiež iste poteší špeciálny reparačný krém ABCDerm Change intensif. Ten predchádza zapareninám a dokáže jemnú detskú pokožku upokojiť.

Balíček pre cestovateľov

Sotva sa z jednej cesty vrátia domov, už otvárajú mapu a hľadajú, kam vyraziť nabudúce objavovať svet. Ale ani dobrodruhovia by počas svojich ciest nemali zabúdať na správnu starostlivosť o pokožku. Často sa vystavujú extrémnym podmienkam, zmenám počasia, prachu, slnku alebo mrazu a všetky tieto faktory majú na kožu vplyv. I počas ciest je ale možné pokožke dopriať kvalitnú starostlivosť. Čo by teda nemalo chýbať v balíčku pre cestovateľov?

sensibio pre citlivú plet

Batôžkárom pripravte balíček toho najnutnejšieho. Na cestách sa vždy hodia Sensibio H20 micelárne obrúsky, ktoré dokážu osviežiť po dlhom lete alebo horskej túre. Vďaka svojmu zloženiu sú vhodné pre všetky druhy pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Na cestách sa môže koža ľahko dehydratovať, pokožka potom stráca farbu, je napnutá a unavená. Hydrabio Gel-Créme jej ale dokáže dodať potrebnú vodu a aktivovať prirodzený hydratačný proces. Naviac je obohatený o rozjasňujúce látky a vitamín E, ktorý jej pomáha chrániť pred oxidatívnym stresom. Pred ostrým slniečkom nielen pri mori, ale aj na horách, potom kožu spoľahlivo ochráni Photoderm Max krém SPF 50.

Všetky tieto produkty zakúpite v praktickom balení, ktoré neobsahuje viac, než 100 ml a môžete si ich bez obáv vziať aj do príručnej batožiny na palubu lietadla. Urobíte tak radosť všetkým dobrodruhom, ktorí cestujú naľahko a do batohu si balia len to najnutnejšie

Pre najlepšiu kamarátku

Napriek tomu, že máme niekedy pocit, že najlepšiu kamarátku poznáme viac, než sami seba, vybrať pre ňu ideálny darček môže byť celkom oriešok. Chceme jej darovať niečo, čo naozaj ocení a využije. Čo tak kvalitnú každodennú starostlivosť o pleť

Základom krásnej pleti je pravidelná starostlivosť, čistenie a hydratácia. Do vianočného balíčku môžeme zabaliť všetko, čo najlepšia kamarátka využije každý deň pri svojom kozmetickom rituáli. Rozhodne by v ňom nemala chýbať micelárna odličovacia voda, denná hydratačná starostlivosť alebo krémová maska na starostlivosť, ktorá dokáže upokojiť pokožku po náročnom dni a dopriať jej zaslúžený relax.
 

Darček pre vás

Vo všetkom tom predvianočnom zhone sa môže ľahko stať, že sa zabudneme na chvíľu zastaviť a urobiť si chvíľku len sami pre seba. Vianoce by ale mali byť hlavne sviatky pokoja, pod stromček si preto zabaľte darček aj pre seba. Urobte si radosť a vyskúšajte napríklad našu novinku Sébium Lotion, booster pre mastnú aj citlivú pleť, ktorý predchádza nedokonalostiam, pleť upokojuje a harmonizuje. Vyhraďte si preto chvíľku len sami na seba a doprajte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť.

sébium lotion pre mastnú plet

Produkty Bioderma si môžete kúpiť online na e-shopoch a tiež v lekárňach.