Allez au contenu Allez à la navigation

17 August 2018

Mamička Kateřina nám prezradila, akú micelárnu vodu si obľúbila

Mám citlivú pleť a

dlho som hľadala

micelárnu vodu,

ktorá by mi vyhovovala

Budík o 7 ráno, horská turistika či rodinný výlet? Maminka Katarína nám prezradila, ako vyzerá jej bežný deň, starostlivosť o syna a tiež starostlivosť o seba samotnú.

Ako vyzerá váš deň?

Môj všedný deň začína okolo siedmej ráno, kedy ma namiesto budíčka zobudí môj šesťmesačný syn Karel. K mojim ranným rituálom po klasickej hygiene patrí očistenie pleti micelárnou vodou Sensibio H2O. Mám citlivú pleť a dlho som hľadala micelárnu vodu, ktorá by mi vyhovovala a pleť nevysušovala, až som našla túto, s ktorou som veľmi spokojná. Potom nanesiem aj hydratačný krém Hydrabio Perfecteur SPF 30, pretože so synom trávim väčšinu času vonku, potrebujem mať pleť dostatočne chránenú pred slnečnými lúčmi. Krém mi pleť zároveň krásne rozjasní. Po raňajkách sa venujem synovi, kedy sa hráme, prezeráme si knihy a blbneme. Po obede syn spí, takže mám čas doma upratať, vybaviť povinnosti na e-maili, ale tiež mám chvíľu na to si dať kávičku a vyložiť nohy.

Popoludní nasleduje jazda na nákup alebo prechádzka s kočíkom, ktorá zvyčajne končí na detskom ihrisku. Doma, po večeri a starostlivosti o malého a jeho uložení na spánok, začína aj starostlivosť o mňa, konkrétne o moju pleť. Najskôr sa dôkladne odlíčim micelárnou vodou Sensibio H2O. Páči sa mi jej multifunkčnosť. Táto micelárka nielenže dobre odlíči aj vodeodolnú špirálu, ale zároveň pleť čistí, takže nemusím mať ďalší produkt naviac. Potom použijem upokojujúci a vyživujúci krém na citlivú pleť Sensibio Rich, ktorý je ideálny na noc.

Ako trávite voľný čas?

Najradšej som so svojou rodinou - synom a manželom. Podnikáme rôzne prechádzky, výlety a tiež si nájdeme priestor na športové aktivity. S manželom napríklad chodíme hrať tenis. Víkendy väčšinou trávime v našom apartmáne v Špindlerovom Mlyne, kde sa venujeme horskej turistike a v zime tam radi lyžujeme. Keď sa mi má kto postarať o malého, som rada so svojimi kamarátkami. Spolu si zájdeme na dobrú kávu, brunch, večeru alebo na pohárik.

Kam najradšej jazdíte na výlet?

U nás sú teraz veľmi obľúbené a časté výlety do pražskej zoo, kde je syn vo svojom živle. Ani za celý deň nestihneme všetko prejsť, je tam stále čo objavovať. Často jazdíme blízko za Prahu na jazero Lhota. Je to krásna prechádzka v ktorékoľvek ročné obdobie. Veľmi radi sa tiež vraciame do Třeboně v južných Čechách, kde trávime predĺžené víkendy na bicykloch.

Urobte si radosť a kúpte si ikonickú MICELÁRNU VODU za výhodnú cenu v našich partnerských lekárňach.

Akcia platí od júla 2018 do vypredania zásob. Nájdite si svoju najbližšiu lekáreň tu.