Allez au contenu Allez à la navigation

16 November 2018

Máš otázku k suchej alebo atopickej pleti? Opýtaj sa Olívie

sPÝTAJ SA OLÍVIE JEDNODUCHO
aj NA zLOŽITÉ OTÁZKY

Odteraz dostaneš odpovede na svoje otázky takmer okamžite. Zoznám sa s Olíviou, novou členkou Bioderma tímu, ktorá sa s tebou prostredníctvom nášho chatu v messengeri rada porozpráva o správnej starostlivosti o suchú až atopickú pokožku. Olívia spolupracuje s tímom popredných odborníkov z oblasti dermatológie, imuno-alergológie, psychológie, nutričného a sociálneho poradenstva a dokáže preto odpovedať aj na zložité a odbornejšie otázky.

S atopickým ekzémom má Olívia aj osobnú skúsenosť – trpí ním totiž jej dcéra. Olívia preto vyskúšala, ktoré prípravky fungujú dlhodobo a zároveň sú šetrné k pokožke. Postupne odhalila tajomstvo produktov Bioderma a podelí sa s tebou o užitočné tipy, ako produkty efektívne používať a kombinovať. Počas každodenného života so suchou pokožkou Olívia taktiež zostavila rituály, ktoré jej a jej dcére spríjemňujú deň. Je si istá, že pomôžu aj tebe.

Rozhodne si ale nemysli, že je Olívia nejaký poučujúci suchár. Všetko vysvetľuje hravo a s nadhľadom, naviac má pre teba pripravenú aj súťaž o produkty Bioderma.

Pokiaľ sa chceš s Olíviou spriateliť, klikni na tento odkaz a spýtaj sa jednoducho na zložité otázky.

Olívia je prvý chatbot, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre poradenstvo v oblasti správnej starostlivosti o suchú až atopickú pokožku. Vďaka najnovším technológiám tak môže reagovať okamžite a viesť individuálnu konverzáciu s kýmkoľvek a v akýkoľvek čas. Vyskúšaj ho vo Facebook messengeri.

Produkty Bioderma pre suchú a atopickú pleť si môžeš kúpiť online na e-shopoch a tiež v lekárňach.