Allez au contenu Allez à la navigation

16 August 2018

Môj deň začína s micelárnou vodou, hovorí marketérka Karolína

Môj deň začína s micelárnou vodou, hovorí marketérka Karolína

Ako vyzerá váš deň?

Môj pracovný deň začína okolo siedmej, kedy vstávam, dám si sprchu a vyčistím si pleť micelárnou vodou Hydrabio H2O, ktorá ju skvele pripraví na nanesenie krému. Používam Hydrabio Gel Créme - má ľahkú konzistenciu, pleť na tvári krásne zhydratuje a dodá jej sviežosť. Nikdy nezabudnem ani na raňajky, zo všetkého najradšej raňajkujem vajíčka alebo avokádový toast.

Od deviatej už sedím v kancelárii, vybavujem e-maily, plánujem nové kampane a riešim strategické veci. Okolo poludnia si doprajem zdravý, ale výživný obed (väčšinou nejaký šalát, sushi alebo moju zbožňovanú vietnamskú kuchyňu), ktorý mi dodá energiu na druhú polovicu dňa, kedy mám často schôdzky s kolegami alebo influencermi, s ktorými spolupracujem na kampaniach. Po práci mám obvykle nejakú športovú aktivitu (jóga, fitness, beh) alebo si rada zájdem s kamarátmi či partnerom do mesta na večeru. Okolo jedenástej zahajujem svoj večerný ošetrujúci “rituál”, kedy sa poctivo odlíčim micelárnou vodou Hydrabio H2O a potom nanesiem hydratačné Sérum Hydrabio, ktoré moju pleť cez noc krásne vypne a dodá jej potrebnú hydratáciu.

Ako trávite voľný čas?

Mám rada aktívny odpočinok, teda športové aktivity - v lete je to jazda na bicykli, vysokohorská turistika či beh, cez zimu veľmi rada lyžujem alebo jazdím na bežkách. Víkendy najradšej trávim v prírode, buď na chalupe pri Adršpašských skalách, alebo vyrážame s priateľom na dobrodružné výjazdy po Európe v obytnom voze.

Kam najradšej jazdíte na výlet?

Mám rada výlety do Českého stredohoria, výstup na horu Milešovka ma nikdy neprestane baviť. Rada tiež obdivujem zaujímavé architektonické stavby, či už moderné alebo historické. Naposledy som bola v Litomyšli, kde ma zaujal nielen krásny renesančný zámok, ale aj spojenie modernej architektúry s tou historickou.

Urobte si radosť a kúpte si ikonickú MICELÁRNU VODU za výhodnú cenu v našich partnerských lekárňach. 

Akcia platí od júla 2018 do vypredania zásob. Nájdite si svoju najbližšiu lekáreň tu.