Allez au contenu Allez à la navigation

09 June 2016

Novinka Photoderm Opaľovacia hmla SPF 50+ k zakúpeniu v lekárňach

  • Vhodná pre všetky typy pokožky vrátane citlivej
  • Okamžitý osviežujúci efekt, 100% transparentná, Vysoko vodeodolná
  • Ideálna pre outdoorové športové aktivity
  • Textúra perfektne adaptovaná pre mužov (oblasť vlasov)
  • Vhodná pre dospelých i deti nad 3 roky

 Váš osobný letný bodyguard, ktorý sa postará o vašu ochranu proti slnku.

Hurá, leto je tu čo nevidieť! Tešíte sa? Lebo my áno. Konečne budeme môcť robiť všetky tie veci,  na ktoré sa tešíme celú zimu. Len tak sedieť na terase a užívať si ničnerobenie pri pohári osviežujúceho letného kokteilu, oprášiť bicykle či kolieskové korčule a vyraziť objavovať nové krásy a zákutia okolitej prírody, užívať si jemne otravný ale potešiteľný pocit piesku medzi prstami pri leňošení na pláži, vyskakovať za loptou pri volejbale či vybíjanej s deťmi, relaxovať na záhrade pri presádzaní kvetov, kosení trávy a vdychovať nezameniteľný letný vzduch, nechať slnečné lúče nech nás láskajú a dodajú pokožke nádherný bronzový nádych.

Letné dni sú jednoducho očarujúce a my ich milujeme. Aby ste toto leto prežili v pohode a užili si všetko, na čo sa tešíte, nesmiete zabúdať na ochranu proti slnku. Potrebujete silného bodyguarda, ktorý vás ochráni na každom kroku a pri každej činnosti. Lebo slnko má na nás zacielené celý deň a každý deň. Spoľahlivý ochranca by mal byť silný, ale nenápadný. Mal by chrániť, ale neobmedzovať. Mal by byť vždy po ruke, ale nezavadzať. Mal by byť jednoducho super účinný tak ako nová Opaľovacia hmla SPF 50 Bioderma Photoderm. Tento jedinečný produkt budete chcieť nanášať znova a znova, pretože je to tak jednoduché ako nikdy.

Žiadne zdĺhavé rozotieranie, biele fľaky či nepríjemný odor nehrozia. Opaľovacia hmla je iná a tým je výnimočná. Stačí ju nastriekať z dvadsaťcentimetrovej vzdialenosti a ďalej sa venovať obľúbenej činnosti. Transparentná, osviežujúca a vodeodolná textúra poskytne pokožke maximálnu ochranu pleti pred oboma druhmi slnečného UV žiarenia, teda pred UVB aj UVA. Patent bunkovej ochrany chráni pleťové bunky pred poškodením a predcháza aj nepríjemným solárnym intoleranciám. Opaľovacia hmla ochráni každý druh pokožky, aj citlivú. Príjemným potešením je jej univerzálne použitie.

Môžete ju naniesť na telo, tvár i vlasy, na mokrú či suchú pokožku. Vďaka sprejovému aplikátoru Opaľovaciu hmlu nanesiete aj na ťažko dostupné miesta ako chrbát. Pri nanášaní na tvár je príjemnejšie, ak Opaľovaciu hmlu najskôr nastriekate na ruky a až potom nanesiete na tvár. Nezabudnite aplikáciu opakovať vždy po pobyte vo vode, po utretí uterákom alebo po športe, najlepšie však každé dve hodiny, aby ste tak zabezpečili svojej pleti dostatočnú ochranu proti slnku v priebehu dňa. Dosiahnete tak maximálnu istotu, že aj letný večer bude rovnako úžasný ako bol deň.

Novinku Bioderma Photoderm Opaľovacia hmlu SPF 50+ kúpite v lekárňach za odporúčanú cenu 19,90 €.