Allez au contenu Allez à la navigation

20 August 2018

PR manažérka Michaela: Najradšej mám teplo a more - vitamín „SEA“ potrebujem

PR manažérka Michaela: 

najradšej mám teplo a more,

vitamín "SEA" potrebujem

 

Michaela je mamička ročného syna a popritom zvláda aj prácu PR manažérky v spoločnosti NAOS, jej život je veľmi pestrý a plný aktivít. Snaží sa byť vždy plná pozitívnej energie, ktorú rada dobíja pri mori alebo na wellness víkende.

Ako vyzerá váš pracovný deň? 

Vstávam o pol siedmej. Mojím budíkom je syn Viktor, ktorý má 1 rok. Ráno má najviac energie, takže sa premiestňujeme do obývačky, pozeráme rozprávky, hráme sa a absolvujeme rannú hygienu. Odlíčim sa micelárnou vodou Hydrabio H20, ktorá moju tvár nie len hydratuje ale zároveň aj vyčistí. Je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej pokožky. Potom nanesiem ľahký zjednocujúci krém Hydrabio Perfecteur s ochranným faktorom 30, aby bola moja pleť hĺbkovo hydratovaná a dokonale chránená pred slnečným žiarením. O pol desiatej, ukladám Viktora spať a mám čas na seba. Otváram počítač a vybavujem e-maily. Medzitým trocha upracem. Pre obedom väčšinou chodíme so synom plávať a cvičiť. Naobedujeme sa a ideme na prechádzku.  V lete pravidelne necvičím, ale snažím sa každý deň min. 30 minút v intenzívnom tempe prechádzať s kočíkom. Denne aspoň aspoň 3-5 km. 

O pol druhej, kým syn spí, sa venujem práci. Ak potrebujem vybehnúť na pracovné stretnutia, Viktorka stráži moja mama. O tretej sa venujem zase synovi. O piatej už prichádza ocino z práce a väčšinou idú s Viktorom ešte na prechádzku. Ja si môžem dorobiť veci do práce. Teraz v lete trávime večer na záhrade. Grilujeme alebo ideme do mesta na večeru. O ôsmej už nasleduj večerný rituál, kúpanie a uspávanie, a potom už nasleduje čas pre mňa. Začínam svoj rýchly rituál krásy – pleť si odličujem micelárnou vodou Hydrabio, pretože moju pleť dokonale odlíči a zároveň hydratuje. Na telo používam min. 2-3 x do týždňa Hydrabio peeling, ktorý udržiava bunkovú aktivitu. Navyše ju zbaví odumretých buniek a krásne vyhladí. Završim to Hydrabio Creme, ktorý je vhodný ako starostlivosť na noc. Vyživuje a hydratuje, znižuje citlivosť pleti a zvyšuje jej prah tolerancie.

Deň maminky, ktorá ešte pracuje je náročný, ale určite sa dá všetko zvládnuť aj vďaka moderným technológiám. Môžem byť stále online, a pritom tráviť čas s rodinou.

Ako trávite voľný čas? 

No, od narodenia môjho syna veľa času nemám. Milujem zvieratá, tak keď je trocha čas, venujem sa domácim miláčikom, zájdem si na kozmetiku alebo masáž a v lete si užívame dom a záhradu a po večeroch grilujeme. Stretávame sa s kamarátmi a občas vybehnem s kamarátkami do mesta. 

Kam najradšej chodíte na výlet? 

Najradšej mám teplo a more. Vždy ma dobije pozitívnou energiou – vitamín SEA potrebujem. Tento rok sme s malým leteli do Turecka a ešte nás čaká cesta do Chorvátska. Môj syn miluje vodu a deti. Keď som počas roka veľmi unavená, zájdeme si celá rodina na wellness víkend – vírivka, sauna a masáž mi dodajú vždy energiu. Taktiež chodím do Bratislavy, keďže tam mám rodinu. 

Urobte si radosť a kúpte si ikonickú MICELÁRNU VODU za výhodnú cenu v našich partnerských lekárňach. 

Akcia platí od júla 2018 do vypredania zásob. Nájdite si svoju najbližšiu lekáreň tu.