Allez au contenu Allez à la navigation

23 December 2019

Prajeme vám krásne Vianoce

Vianoce ako sviatky
pokoja, mieru a relaxu

Ďalší rok hodláme uzavrieť v kruhu svojich najbližších pri pokojných vianočných sviatkoch a bujarých silvestrovských oslavách. Zasadneme k spoločnému stolu, budeme sa rozprávať, jesť, piť, smiať sa a plakať, a to všetko spoločne. To všetko obnáša množstvo príprav a činností, ktoré zaistia spokojnosť rodiny a priateľov. Nemali by sme však hlavne zabúdať na pravú podstatu Vianoc a Silvestra, a tou je predovšetkým pokoj, relax a načerpanie novej energie pre nadchádzajúce mesiace.

 

Nerobte si starosti 

Vianoce sú sviatky, kedy sú naše srdcia otvorené. Využite ich k utužovaniu vzťahov a ich naplňovania láskou s tými, na ktorých vám záleží. Vyvarujte sa nevhodným slovám, vyslovených bez premyslenia, pretože ľudská duša je počas Vianoc citlivá, tak ako pokožka v zime. Starajte sa o ňu, rozmaznávajte ju a využite tú najkvalitnejšiu pomoc pre jej osvieženie. Po tomto náročnom roku si to zaslúžite. Načerpať energiu, silu a cítiť sa mlado a sviežo navonok aj zvnútra. Ak si dokážete vytvoriť psychickú pohodu, na chvíľu sa zastaviť a iba si užívať príjemné chvíle pokoja, psychická pohoda sa okamžite odrazí ako zrkadlo aj na vzhľade vašej pleti. Bude jasná, rozžiarená a pružná. A vy zase spokojní, oddýchnutí a šťastní. S ničím si skrátka nerobte starosti.

Ste jedineční!

Prajeme vám, aby ste boli v novom roku jedineční a krásni, ako ste teraz. Aby ste nielen počas silvestrovskej noci zažiarili tak, ako vaša pleť. Ste to najdôležitejšie, čo na svete máte. Starajte sa o seba, doprajte si relax a drobné radosti každý deň. Majte sa radi!
Ďakujeme za vašu priazeň a dôveru, s ktorou ste svoju pokožku vložili do našich rúk a dúfame, že vás budeme môcť naďalej tešiť a spríjemňovať vám život aj vzhľad.
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok vám praje celý tím Bioderma.