Allez au contenu Allez à la navigation

20 Február 2019

Seniorky pletú úžasné svetríky, ktoré zahrejú na duši. Vyhrajte jeden z nich

Seniorky pletú úžasné svetríky, ktoré zahrejú na duši
vyhrajte jeden z nich

„Šťastná budeš, keď sa budeš dobre cítiť vo vlastnej koži.“ Pamätáte si aj vy na nejakú múdrosť, ktorou vás obohatili starší ľudia? Dajte nám vedieť na Facebooku, aká najsilnejšia spomienka so svojou starou mamou vo vás rezonuje a vyhrajte micelárnu vodu Sensibio s unikátnym svetríkom od skúsených pletáriek, ktorý zahreje nielen na duši. Súťaž trvá od 18. februára do 22. februára. Stačí sa podeliť so svojou spomienkou v komentári na Facebooku tu.

V Bioderme sme sa snažili vcítiť do kože seniorov a oslovili sme pletárky z organizácie Elpida s netradičnou požiadavkou. V rámci projektu Ponožky od babičky dali zelenú recyklácii a zo starých svetrov a z darovaných klbiek uplietli svetríky nové – tentokrát pre našu micelárnu vodu Sensibio. Viac o tejto ikonickej micelárke a jej účinkoch na citlivú pleť sme písali nedávno v článku na našom blogu.

Okrem pocitu užitočnosti dáva projekt Ponožky od babičky prácu viac ako 200 babičkám a zároveň podporuje chod vzdelávacieho a kultúrneho centra pre seniorov Elpida. Táto organizácia má krásne poslanie - pomáhať seniorom stať sa samozrejmou, sebavedomou a rešpektovanou súčasťou našej spoločnosti. Realizuje dlhodobé projekty podporujúce aktívny život seniorov, do ktorých sa môžete zapojiť aj vy, či už účasťou na ich  akciách, alebo zakúpením originálnych teplých ponožiek.

A ak by vám jedna micelárka od nás nestačila, môžete získať jej zásoby na 5 rokov, či zažiť nezabudnuteľný deň s beauty bloggerkou Petrou LovelyHair. Stačí odpovedať na 3 jednoduché otázky do 31.3.2019.

Produkty Bioderma pre citlivú pleť si môžete kúpiť online na e-shopoch a tiež v lekárňach.