Allez au contenu Allez à la navigation

16 Október 2018

Starajte sa o detskú pleť, zbierajte tučniaky a súťažte o skvelé ceny

ABCDerm.sk:

všetko o detskej pokožke na jednom mieste 

Našim malým ratolestiam chceme dopriať len to nejlepšie. Deti aj ich pokožka totiž vyžadujú špecifickú starostlivosť: citlivú kozmetiku a materskú lásku. Ako by sme sa o pleť bábätiek mali najlepšie starať? Ako u kojencov rozpoznať suchú alebo atopickú pokožku? Ako detskú pokožku chrániť pred slniečkom? A na čo si dať pozor pri výbere správnej kozmetiky?

Odpovede na všetky otázky týkajúce sa správnej starostlivosti o vaše bábätko sme pozbierali na jedno miesto a spustili sme pre vás web ABCDerm.sk. Nájdete na ňom dôležité informácie, vďaka ktorým rozpoznáte potreby vašich nejmenších. Taktiež vám poradíme, podľa čoho vyberať detskú kozmetiku, kde je možné ju zakúpiť a čo by rozhodne nemala obsahovať.

Zbierajte tučniaky a zapojte se do súťaže

Za nákup produktov ABCDerm, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre detskú pokožku, teraz môžete naviac pozbierať rodinu tučniakov. Elegantnú baletku Anetku, neposedného skejtera Boriska Bertíka, šikovnú tenistku Celestýnku i karatistu Dávidka. Akcia platí na nákup v hodnote nad 10 EUR v partnerských lekárňach do 31. 12. 2018 alebo do vypredania zásob.

tučniakmi sa potom môžete zapojiť do súťaže a vyhrať skvelé ceny. Stačí vyfotiť aspoň dvoch športovcov z našej kolekcie, poslať nám fotku do 31. 12. 2018 a tie nejkreatívnejšie fotky budú zaradené do súťaže o celoročnú starostlivosť ABCDerm pre vaše dieťa a ďalšie atraktívne ceny.

Preskúmajte web abcderm.sk