Allez au contenu Allez à la navigation

17 December 2019

Tipy na Vianočne balíčky pre Vašu pokožku

tipy na vIanočné balíčky
pre vašu pokožku

Ako každý rok prichádza v tomto období vianočný čas. Hoci by mal byť advent obdobím pokoja a pohody, pre veľa ľudí sa posledné týždne v roku nesú v znamení zhonu, stresu a zháňania vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Že to veľmi dobre poznáte? Skúste tento rok spomaliť, môžete si to dovoliť. Vianočné darčeky pre vašich blízkych sme totiž tento rok vybrali za vás. 

Pripravili sme pre vás tipy na vianočné balíčky, ktorými môžete obdarovať svojich najbližších a budete mať istotu, že ich nielen potešíte, ale urobíte taktiež niečo pre ich zdravie. Navyše,  namiesto preplneného obchodného centra môžete zamieriť do vašej obľúbenej lékárne.Na našich stránkách nájdete taktiež mapu, kde sa nachádza najbližšia kamenná lekáreň, v ktorej daný kozmetický balíček majú, stačí pri ňom kliknúť na “Vyhľadať lekáreň”. A pokiaľ radšej nakupujete z pohodlia domova, pozrite sa priamo na stránky našich partnerských lekární.

 

Hydratačný balíček

Tento balíček vie poriadne nakopnúť dávkou hydratácie, čo ocení obdarovaný predovšetkým teraz v zime - naša pokožka je totiž vystavená veľkým výkyvom teplôt, keď prechádzame z vyhriatych miestností do mrazu a má tendenciu sa vysušovať. V darčekovej kozmetickej taštičke nájdete vyživujúci krém na ruky a nechty, ktoré sú v zime najviac vystavované nepriaznivým podmienkam. Na starostlivosť o celé telo a doplnenie vlahy je ideálny Atoderm sprchový krém. Pokožku tváre regeneruje aj vysoko výživný krém z bambuckého masla a avokáda Atoderm Nutrive, ktorý môžete používať pokojne každý deň. V balíčku je taktiež tyčinka na pery, ktorá pomôže so starostlivosťou o suché a popraskané pery. Hĺbkovo ich regeneruje a navyše príjemne vonia. 

Pomocník v boji proti akné 

Tento balíček bude veľkým pomocníkom pre všetkých, ktorí majú mastnú pleť so sklonom k akné. Obsahuje totiž vyživujúci krém na problematickú pleť Sébium Hydra, ktorý reguluje tvorbu kožného mazu a hydratáciou zabraňuje vysúšaniu pleti. Na každodennú starostlivosť je potom vhodná pleťová voda Sébium Lotion, šetrný booster, ktorý pleť jemne čistí a vyrovnáva jej pH. Pokožka tak vyzerá zdravšie a je viditeľne matnejšia. Trojicu doplňuje jemný chemický peeling Sébium Night Peel a všetko je zabalené do kozmetickej taštičky, ktorá je vhodná aj na cesty. 

 

Citlivý balíček

Citlivá pokožka si zaslúži šetrnú starostlivosť a tú si môžu nájsť všetci vaši blízki pod vianočným stromčekom. Tento balíček sa skladá z očného gélu Sensibio Eye, ktorý redukuje kruhy pod očami, čo obdarovaný muž môže oceniť napríklad hneď po Silvestrovských oslavách. Ďalej sa v praktickej taštičke nachádza krém Sensibio Rich, ktorý pokožku upokojuje a zmierňuje pocity pnutia, svrbenia a pálenia. Nemôže chýbať ani senzitívna micelárna voda Sensibio, ktorá vďaka obsiahnutým micelám citlivú pokožku nedráždi a prirodzene pomáha pri obnove hydrolipidického filmu pokožky. 

 

Za horským alebo rovníkovým slnkom

Máte vo svojom okolí ľudí, ktorí pravidelne každú zimu vyrážajú za teplom? Alebo naopak vaši blízki milujú zimu a radi si ju vychutnávajú v plnej kráse v niektorom z horských rezortov? Potom im pod stromček zabaľte balíček slnečnej ochrany. Či už idú do tepla, alebo na hory, mali by svoju pokožku chrániť pred ostrým slnkom. Do balíčka im preto zabaľiť Photoderm MAX tyčinku na pery, ktorá spoľahlivo ochráni miesta náchylné na spálenie. Na ochranu celého tela je potom ideálna opaľovacia hmla, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane tej citlivej. A pokiaľ cestujú vaši blízki aj s deťmi, pribaľte im opaľovaciu penu, ktorá vyzerá ako šľahačka a deti si pri nanášaní užijú veľa srandy.