Allez au contenu Allez à la navigation

22 August 2018

V práci dostávame kvôli televízii silný make-up, na odličovanie používam micelárnu vodu

Monika Leová: v práci dostávame kvôli televízii silný make-up,

odličujem sa micelárnou vodou

“Európa je nádherná, najlepšie je, keď sa s priatelom zbalímea vyrazíme niekam v aute. Spíme v ňom, umývame sa vodou z pet fľaše a varíme na bombe.” hovorí Česká Miss Earth 2013 a televízna moderátorka Monika.

Ako vyzerá váš deň?

Môj deň začína okolo siedmej hodiny ráno. S partnerom si dáme ľahké raňajky a po nich väčšinou vyrazím na kruhový tréning. Potom zvyčajne vybavujem maily alebo lietam na stretnutia. O jednej nastupujem do práce v Prime, užijem si vysielanie a po ňom sa často ponáhľam na nejakú akciu. Snažím sa využívať každú chvíľu. Keďže v práci dostávame kvôli televízii silný make-up, na odličovanie používam micelárnu vodu Sensibio H2O, ktorá je jemná a zároveň pleť dokonale vyčistí. Používame ju tiež v Prime. Keďže mám všeobecne suchšiu pokožku, obľúbila som si Hydrabio Créme, ktorý je ideálny pred nalíčením. Dostatočne vyživí pleť a zároveň ju ochráni pred nánosom líčidiel. Večer si potom po odlíčení dávam Hydrabio Sérum, ktoré je na noc skvelé. Po ňom mám tvár ako “detskú prdelku”. :)

Pokiaľ práve nemám pracovný týždeň v Prime, venujem sa modelingu, moderovaniu, priateľom alebo vlastnému podnikaniu, ktoré rozbiehame s najlepšou kamarátkou.

Ako trávite voľný čas?

Som akčný človek, ktorý sa niekde potrebuje vybiť. Najlepší ventil je pre mňa pohyb. Okrem kruhových tréningov tancujem, v lete chodím hrať beach volejbal a v zime jazdím na snowboarde. Voľný čas investujem do svojho rozvoja - učím sa vietnamsky, občas hrám na gitare, alebo si jednoducho užívam voľné chvíle s partnerom.

Kam najradšej jazdíte na výlet?

Európa je nádherná, najlepšie je, keď sa s partnerom zbalíme a vyrazíme niekam v aute. Spíme v ňom, umývame sa vodou z pet fliaš a varíme na bombe. Cestovanie mám vo všeobecnosti rada, človek si rozširuje obzory a zážitky z ciest sú najsilnejšie. Zbožňujem Áziu, keďže je to tam cenovo dostupné. Austrália je tiež úžasná, dúfame, že tento rok nám to vyjde, mali by sme tam ísť na svadobnú cestu.

Urobte si radosť a kúpte si ikonickú MICELÁRNU VODU za výhodnú cenu v našich partnerských lekárňach.

Akcia platí od júla 2018 do vypredania zásob. Nájdite si svoju najbližšiu lekáreň tu.