Allez au contenu Allez à la navigation

15 August 2018

Zoznámte sa so štyrmi ženami, ktoré zaradili micelárnu vodu do svojich kozmetických rituálov

Micelárny festival ako oslava krásnej pleti: Štyri príbehy žien, ktoré si obľúbili micelárnu vodu

 

V našich laboratóriach sme ako prví na svete vyvinuli micelárnu vodu, ktorá sa rýchlo stala hitom v odličovaní. Rešpektuje totiž rovnováhu pokožky, jemne odlíči akúkoľvek pleť a prispôsobí sa potrebám vašej pokožky. Ako sa o svoju pleť stará maminka na materskej dovolenke? Ako vyzerá deň televíznej moderátorky? A ako všetko zvláda a kde berie energiu marketingová manažérka? Zoznámte sa so štyrmi ženami, ktoré si micelárnu vodu Bioderma obľúbili rovnako ako milióny ďalších žien po celom svete a zaradili ju do svojich pravidelných kozmetických rituálov. Micelárna voda je totiž vhodná pre každú z nás.

Katarína je sympatická maminka na materskej dovolenke. Jej bežný deň začína o siedmej hodine ráno, kedy vstáva spoločne so svojim šestnásťmesačným synom. Ešte pred raňajkami prichádza čas na rannú hygienu: „K mojim ranným rituálom po klasickej hygiene patria očistenie pleti micelárnou vodou Sensibio H2O. Mám citlivú pleť a dlho som hľadala micelárnu vodu, ktorá by mi vyhovovala a pleť nevysušovala, až som našla túto, s ktorou som veľmi spokojná,“ povedala nám maminka Katarína a dodáva, že nedá dopustiť ani na hydratačný krém Hydrabio Perfecteur SPF 30. So synom totiž trávi väčšinu času vonku, preto potrebuje pleť chrániť pred slnečnými lúčmi.

Karolína, digital marketing managerka Biodermy, zase trávi väčšinu dňa v kancelárii, alebo na pracovných schôdzkach. Každé ráno nezabudne vyčistiť pleť micelárnou vodou Hydrabio H2O, ktorá ju výborne pripraví na nanesenie krému. „Používam Hydrabio Gel Créme - má ľahkú konzistenciu, pleť krásne hydratuje a dodáva jej sviežosť.“ Po náročnom dni potom makeup aj nečistoty poctivo odlíči micelárnou vodou a nanesie hydratačné Sérum Hydrabio, ktoré pleť cez noc krásne vypne a dodá jej potrebnú hydratáciu a energiu na ďalší deň.

Micelárnu vodu si obľúbila aj Monika Leová, Česká Miss Earth 2013 a televízna moderátorka. Pretože v práci dostáva kvôli televízii silný makeup, na odličovanie používa micelárnu vodu Sensibio H2O, ktorá je jemná a zároveň pleť dôkladne očistí. „Keďže mám obecne suchšiu pokožku, obľúbila som si aj Hydrabio Créme, ktorý je ideálny pred líčením. Dostatočne pleť vyživí a zároveň ochráni pred nánosom dekoratívnej kozmetiky,“ pochvaľuje si Monika. Večer po odlíčení potom pokožke dopraje hydratáciu pomocou Hydrabio Sérum, ktoré je výborné práve na noc, kedy pomáha pokožke regenerovať sa.

PR manažérka Michaela zvláda spojiť prácu a starostlivosť o ročného syna Viktora. Ráno začína s micelárnou vodou Hydrabio H20, ktorá tvár hydratuje, ale zároveň aj vyčistí. Napriek tomu, že je jej deň plný aktivít, nezabúda si urobiť čas aj sama na seba. Jej rýchly rituál krásy začína okolo ôsmej večer, po uspatí syna. „Pleť si odlíčim micelárnou vodou Hydrabio, pretože moju pleť výborne odlíči a zároveň hydratuje. Na telo používam min. 2-3 x týždenne Hydrabio peeling, ktorý udržuje bunkovú aktivitu. Navyše pokožku zbaví odumretých buniek a krásne ju vyhladí. Zakončí to Hydrabio Créme, ktorý je vhodný ako nočná starostlivosť. Vyživuje a hydratuje, znižuje citlivosť pleti a zvyšuje jej prah tolerancie,“ popisuje starostlivosť o svoju pokožku Michaela.

Chcete pre svoju pleť tiež len tú najlepšiu starostlivosť? Pripravili sme pre vás balíčky dvoch micelárnych vôd so zľavou 14€. Nech už máte normálnu, suchú alebo citlivú pleť, stavte sa pre micelárnu vodu do niektorej z našich partnerských lekární. Ponuka platí od júla do vypredania zásob.