Allez au contenu Allez à la navigation

Registrácia na testovanie
Sébium Lotion bola už ukončená.

Podeľte sa s nami o vaše pozitívne dojmy a skúsenosti

Recenzie

na novinku Sébium Lotion

"Našla som absolútne dokonalé riešenie pre moju mastnú pleť! Pokožku mi nevysušil, odstraňuje prebytočný maz a navyše krásne vonia. 10 z 10."

Lucia, 29 let

"Už po prvom použití som vedela, že Sébium Lotion sa stane súčasťou mojej rannej a večernej rutiny. Používam po očistení pleti gélom a na Sébium nanášam krém. Výsledky sú viditeľné takmer ihneď. Baby-face na počkanie "

Petra B., 25 let

"Booster je skvelý na dočistenie pleti. Po nanesení sa cítim, akoby moja pleť ožila. Je čistá, svieža, nelesknúca sa. Odporúčam! "

Natália, 31 let

"Pleť je po nanesení hydratovaná a vôbec nelepí. Mala som problém nájsť správny produkt, kvôli mojej citlivej pleti, ale Sébium Lotion je k mojej pokožke šetrné a nedráždi ju. Tomuto produktu sa jednoducho dá veriť."

Oľga K., 30

"Pokožka, akoby sa po použití tonika „napila vody“. Je hydratovaná a pripravená na ranné líčenie, ako aj večerný odpočinok. Navyše mi pleť nezamastí a nezalepí. Za mňa super!"

Beáta, 24

"Skvelý medziprodukt, ktorý má v mojej kúpeľni čestné miesto ako doplnok v starostlivosti o pleť. Dodá pleti ten uspokojujúci pocit sviežosti, ktorý je spôsobený aj krásnou vôňou po uhorkách. Pleť je po ňom čistá a jemná."

Júlia F., 28

Viac informácií o starostlivosti o mastnú a aknóznu pleť

Nájdete tu


Spojte sa s nami na sociálnych sieťach:

Undefined