Allez au contenu Allez à la navigation

 • BIODERMA JE ZNAČKOU SPOLOČNOSTI NAOS

  Ekobiológia v službách dermatológie k zachovaniu zdravej pokožky. Natrvalo.

  Ekobiológia je kľúčový princíp, s ktorým spoločnosť NAOS pristupuje k zachovaniu kožného ekosystému a posilneniu jeho prirodzených mechanizmov. Radšej ako pokožku vystaviť nadmernému preliečeniu, musí sa sama pokožka naučiť, ako má správne fungovať.

  S touto myšlienkou vznikli značky Bioderma, Institut Esthederm a Etat Pur. Každá táto jednotlivá značka svojím spôsobom prispieva k širšiemu poslaniu spoločnosti NAOS.

  Spoločnosť NAOS má víziu a je inšpirovaná ideou uskutočnenej humanistickej utópie. Je to v svojej podstate istý pohľad na svet. Neustávajúca túžba vyzývať existujúce poriadky a narušovať status quo s jediným cieľom – vytvárať budúcnosť, v ktorej sa nezabudne na to najdôležitejšie: ľudstvo samo.

  Dnes, pôsobiaca v 100 krajinách sveta, a napriek tomu stále rovnako živá a nezávislá, má NAOS ambíciu stať sa celosvetovo známou pre svoje univerzálne hodnoty a originalitu svojho prístupu. K dosiahnutiu tohto cieľa sa spoločnosť NAOS rozhodla rozšíriť pole svojej pôsobnosti zo starostlivosti o pleť na kompletnú starostlivosť o človeka (zdravie, krásu a pohodu).

  www.naos.com