Spresniť vyhľadávanie

5 Produktov

Druh produktu
Použitie
Kožný problém a rad
Druh produktu
Kožný druh
Výber pre vás
Main target
New Tag

5 Produktov

Sérum

Citlivá pokožka a získaná citlivosť

Technológia Defensive

Sensibio Defensive sérum

(0 hodnotení)

Koncentrované anti-age sérum, ktoré dlhodobo upokojuje a hydratuje citlivú pleť

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Technológia Hyalu+

Hydrabio Hyalu+ sérum

(0 hodnotení)

Vysoko koncentrované anti-age sérum, ktoré intenzívne hydratuje a pomáha redukovať jemné linky a vrásky

Pre koho?

Dospelí

Sérum

Pokožka so sklonom k akné

Patent Fluidactiv™

Sébium Sérum

(0 hodnotení)

Koncentrované anti-age sérum, ktoré pomáha redukovať prejavy akné u dospelých

Pre koho?

Dospelí

Sérum

Hyperpigmentovaná pokožka Hnedé škvrny a nepravidelné pigmenty Pehy, tmavé škvrny, fotostarnutie

Technológia LumiReveal™

Pigmentbio C-koncentrát

(3 hodnotenia)

Čistý vitamín C pre intenzívnu korekciu pigmentových škvŕn.

Pre koho?

Dospelí

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Sérum

(2 hodnotenia)

Okamžitý a dlhotrvajúci hydratačný koncentrát.

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Séra BIODERMA sú obohatené o koncentrované aktívne zložky, ľahko sa nanášajú, zameriavajú sa na problémy rôznych typov pleti a zvyšujú účinnosť Vášho krému. V každom prípade si zaslúžia miesto vo Vašej rutine!

 

Z hľadiska výkonu poskytujú pleťové séra bezkonkurenčné výsledky. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytli cielenú starostlivosť a predstavujú najvyšší stupeň odbornosti dermatokozmetického laboratória. Ich zloženie má ideálnu koncentráciu aktívnych zložiek, ktoré zaistia požadovaný výsledok podľa produktového radu určeného konkrétnemu typu pleti či kožnému problému. Pleťové séra, ktoré sú nevyhnutným krokom vašej každodennej rutiny, pripravujú pokožku na následné krémy a zvyšujú tak ich účinnosť. Fluidná a ľahká textúra sér značky BIODERMA umožňuje ich jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Nezaradiť sérum do svojej každodennej rutiny nedáva význam!

Séra BIODERMA boli vyvinuté s individuálnym prístupom tak, aby existovalo ideálne riešenie pre každý typ pleti. Ich receptúra bola navrhnutá nielen s ohľadom na vašu pleť, napríklad mastnú alebo citlivú, ale aj s ohľadom na rôzne problémy, ktoré môže mať vaša pokožka v priebehu času. Dehydratácia, citlivosť, akné, tmavé škvrny, prvé známky starnutia... V BIODERME vždy nájdete sérum pre každodennú potrebu rôznych typov pleti.

Vedecké znalosti laboratória BIODERMA boli kľúčové pre zloženie našich sér. Naším prístupom bolo nájsť vždy tú správnu rovnováhu medzi účinnosťou a maximálnou toleranciou pre vašu pokožku. Biomimetické zložky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke, sú primárnou súčasťou sér na zabezpečenie optimálnej tolerancie. Aktívne zložky, metodicky vybrané pre ich čisté zloženie, sa vždy používajú v správnej dávke, aby priniesli tie najlepšie výsledky, napríklad ako svieži a aktívny vitamín C obsiahnutý v Pigmentbio C-koncentráte, v našom sére proti tmavým škvrnám alebo kyselina hyalurónová pre dehydratovanú pleť v sére Hydrabio Hyalu+. Všetky naše séra obsahujú najúčinnejšiu koncentráciu aktívnych látok pre bezkonkurenčné výsledky.

 

Dermatologická značka spoločnosti Naos – BIODERMA – sa zaviazala k zdraviu pokožky a uplatňuje tak jedinečný prístup, ekobiológiu. Táto metóda považuje kožu za živý ekosystém, ktorý neustále interaguje so svojím prostredím. Je to dynamický ekosystém, ktorý prirodzene disponuje všetkými zdrojmi potrebnými na udržanie dobrého zdravia. Životný štýl, environmentálne stresory a špecifické okolnosti však môžu niekedy vytvoriť nerovnováhu v ekosystéme. Naše inovatívne séra sú formulované tak, aby riešili príčiny dysfunkcií pokožky a ich dôsledky. Napríklad sérum Hydrabio Hyalu+ je obohatené o kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pleti potrebnú hydratáciu. Sérum stimuluje vlastnú prirodzenú produkciu kyseliny hyalurónovej v pokožke, aby pleť trvalo rehydratovala a predchádzala predčasným známkam starnutia spôsobených dehydratáciou. Na upokojenie a hydratáciu bolo vyvinuté sérum Sensibio Defensive, ktoré rieši príčiny zápalového starnutia citlivej pleti reagujúcej na negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia. Pre mastnú a aknóznu pleť kombinuje sérum Sébium vyhladzujúce vlastnosti kyseliny salicylovej s patentovanou technológiou Fluidactiv, ktorá pôsobí na príčiny dysfunkcií pleti vedúcich k akné u dospelých a trvalo redukuje výskyt škvŕn. Kyselina hyalurónová poskytuje hydratáciu, ktorá zaistí pokožke komfort.

Aby sérum poskytovalo úplnú účinnosť, je tu niekoľko užitočných tipov:
- Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte sérum a krém z rovnakého radu, pretože naše receptúry navrhujeme tak, aby spolupracovali.
- Aplikujte sérum ráno a/alebo večer, podľa toho, aké účinné látky obsahuje. Napríklad vitamín C je lepšie aplikovať ráno, kyselina hyalurónová môže byť aplikovaná ráno aj večer.
- Sérum aplikujte vždy po vyčistení pleti a po úplnom odstránení make-upu jemným čistiacim produktom, ktorý rešpektuje hydrolipidický film pleti.
- Pred nanesením séra môžete použiť tonikum alebo hmlu, ktorá vašu pokožku pripraví na následnú aplikáciu, aby sa maximalizovali jeho účinky.
- Naše séra sú ideálne koncentrované. Na pleť teda stačí aplikovať len pár kvapiek a jemným masírovaním končekmi prstov pomôcť séru preniknúť hlboko do pleti.
- Pokračujte vo svojej rutine v starostlivosti o pleť nanášaním denného alebo nočného krému, hneď ako pleť plne vstrebe sérum.