Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA - Job - Recrutment and application

Kariéra vo firme Bioderma

Namiesto hľadania konvenčne vyhovujúcich profilov dáva BIODERMA prednosť ľuďom, ktorí sú schopní samostatne a nezávisle myslieť. Pretože samostatné myslenie je        základnou hodnotou značky BIODERMA. Odvaha a originálnosť musia kráčať ruka v ruke s odbornosťou. A viac ako čokoľvek iné, zdieľajú tímy BIODERMA ľudské hodnoty a etiku, ktoré sú hybnou silou tejto spoločnosti venujúcej sa zdraviu.

 • Ženy a muži v radoch firmy Bioderma

  BIODERMA má približne 1000 zamestnancov takmer v 100 krajinách sveta, z nich 250 je vo Francúzsku. Priemerný vek zamestnancov je 35 rokov. BIODERMA poskytuje obrovské príležitosti na rast, s mnohými mostíkmi medzi centrálou a terénom i medzi Francúzskom a ďalšími krajinami. BIODERMA je dynamickou spoločnosťou, ktorá podporuje podnikavého ducha.

   
 • Naša práca

  Základnou úlohou je pozorne počúvať dermatológov, vedeckých odborníkov z celého sveta, lekárnikov a pacientov trpiacich rôznymi kožnými problémami. Nasleduje štúdium biologických procesov, ktoré sú špecifické pre ľudskú kožu, analýza jej reakcie a pochopenie príčin problémov. Ďalším dôležitým bodom je nájdenie efektívnej liečby pokožky, vždy v súlade s rešpektovaním prirodzenej biológie kože. Na záver je dôležité nechať všetko overiť dermatológmi pred konečným sprístupnením v ambulanciách. Toto je poslanie výroby, logistiky, oddelenia marketingu a komunikácie a všetkých tímov, ktoré presadzujú inovácie a sú zárukou ich úspechu.

 • Pridajte se k nám - BIODERMA a kariéra

  BIODERMA neustále hľadá do svojich radov nových talentovaných jedincov! Hľadáme silné osobnosti, ktoré majú jedno spoločné: sú ochotné a pripravené žiť každodenný život značky, investovať do jej histórie a stať sa súčasťou vzrušujúceho a náročného dobrodružstva. V spoločnosti BIODERMA sme všetci nositeľmi tejto histórie vďaka našej spoločnej vášni. Neváhajte a skontaktujte sa s nami, ak sa chcete dozvedieť viac o pracovných možnostiach vo Francúzsku a v celom svete.

Hore