Biológia v službe dermatológii, v službe zdraviu

Bioderma - expert focusing on skin

Naša odbornosť: biológia pokožky 

BIODERMA je značka spoločnosti NAOS, ktorá už 40 rokov nadšene slúži biológii pokožky. Vďaka inováciám a participácii na prevratných dermatologických objavoch, ktoré zlepšujú zdravie pokožky, sme sa stali priekopníkmi v oblasti odbornej dermatologickej starostlivosti.  

 

Zdravá pokožka by mala byť prístupná pre každého, a preto vyvíjame produkty pre všetkých, pre všetky vekové skupiny a typy pokožky, a čerpáme z našich odborných poznatkov v oblasti biológie pokožky a z našej špecializácie v oblasti dermatológie. 

Vďaka spolupráci s profesionálmi z celého sveta v oblasti zdravotnej starostlivosti sú naše produkty navrhnuté tak, aby zachovávali pokožku zdravú a zaistili riešenia šité na mieru potrebám každej pokožky.  Podráždená pokožka, suchá až atopická pokožka, pokožka so sklonom k akné... Pomáhame všetkým typom pokožky, aby zosilneli vlastnými silami, bez ohľadu na ich citlivosť či prostredie. 

Naše produkty sa vyznačujú praktickým dizajnom umožňujúcim jednoduché používanie, každodenne sa starajú o vašu pokožku, pomáhajú jej a zaručujú viditeľnú a dlhodobú účinnosť, pričom nezľavujú z rešpektu k pokožke. 

Značka BIODERMA sa opiera o výskumnú a inovačnú sieť spoločnosti NAOS. 

Naše tímy v Aix-en-Provence každý deň spolupracujú s viac ako 80 medzinárodnými partnermi z elitných univerzít, prestížnych výskumných centier a inovatívnych startupov.  

Naše odborné poznatky a skúsenosti v oblasti biológie kože sa neustále rozširujú vďaka pravidelnému kontaktu s najnovším vedeckým pokrokom v oblasti zdravia kože, ako aj vďaka porozumeniu funkciám zdravej pokožky a jej citlivosti, dysfunkciám, regenerácii a každodennej ochrane. 

Spolupracujeme s profesionálnymi zdravotníckymi pracovníkmi z celého sveta, ktorí s nami šíria našu víziu ekobiológie. Do našich výskumných programov sa zapájajú a s nadšením sa na nich podieľajú dermatológovia, pediatri, onkológovia, nemocničný personál a farmaceuti.  

Spoločne a na základe rovnakého prístupu sa snažíme lepšie porozumieť príčinám nerovnováhy pokožky, aby sme vydláždili cestu k novým dermatologickým inováciám a preskúmali prevratné riešenia.   

Neustály pokrok základného výskumu nám umožňuje postupne zlepšovať službu, ktorú poskytujeme pokožke a zdraviu jednotlivých ľudí. 

Bioderma - experts community

Bioderma - women in laboratory

Pri vývoji našich produktových inovácií spolupracujeme s lekármi, dermatológmi a odborníkmi na pokožku.  

Naše vzájomné vzťahy sa zakladajú na ochote spolupracovať, byť pozorní a ohľaduplní, čo nám umožňuje vyvíjať naše formuly a receptúry.  

Od zrodu koncepcie po finálny produkt vrátane hodnotenia účinnosti a tolerancie pokožky sa značka BIODERMA spolieha na nezávislých expertov a spotrebiteľov, pretože chce zabezpečiť, aby jej produkty uspokojovali ich potreby. Či už ide o rokovania za okrúhlym stolom alebo individuálne rozhovory, usilujeme o to, aby sa do nich mohli zapojiť všetky naše komunity. 

Každá pokožka je jedinečná, a preto je starostlivosť, ktorú jej poskytuje značka BIODERMA, individuálne prispôsobená na základe ekobiologických princípov.  

Značka BIODERMA je presvedčená o tom, že dokonale vyčistená pokožka je podmienkou zdravia pokožky. Dôkladné čistenie predstavuje prvý krok starostlivosti o pokožku a optimalizuje účinnosť všetkých kozmetických produktov. Z nášho pohľadu je čistenie pokožky jedným zo spôsobov starostlivosti o ňu. 

Preto sme zhromaždili súbor odborných dermatologických poznatkov o čistení, ktorý nemá konkurenciu a ktorý vyústil do prevratných inovácií, napríklad v roku 1977 viedol k vytvoreniu šampónu Nodé Fluid – prvého ultra jemného šampónu obsahujúceho čistiacu bázu bez detergentov. Nesmieme zabudnúť ani na ikonický rad Sensibio H2O, skutočne inovatívnu rutinu čistenia, ktorý vyšiel v ústrety potrebám kožných lekárov hľadajúcich produkt na čistenie, ktorý by nepôsobil drsne na pokožku ich pacientov. Značka BIODERMA ako priekopník v tejto oblasti vynašla prvú micelárnu vodu na trhu: bezoplachový čistiaci produkt na hĺbkové čistenie najcitlivejšej pokožky. 

Bioderma - woman cleansing her face

So základnými každodennými produktmi na dôkladné vyčistenie pokožky a poskytnutie potrebnej hydratácie. 

Naše produkty starostlivosti zahŕňajú patentovaný prírodný komplex DAF (Dermatological Advanced Formulation – zdokonalené dermatologické formulovanie), ktorý pomáha pokožky zvýšiť prah jej tolerancie.

Bioderma - preserve healthy skin

Pri vývoji našich produktov starostlivosti používame medzinárodné patenty, aby sme mohli cielene reagovať na každý kožný problém. Naše patenty založené na zásadách ekobiológie, ktorá je našou hybnou silou, odstraňujú príčiny dysfunkcií, neobmedzujú sa len na príznaky a pomáhajú pokožke opätovne aktivovať jej prirodzené biologické funkcie. 

Bioderma - adolescent with acne-prone

Pri niektorých dlhodobých ochoreniach (cukrovka, rakovina, obličková nedostatočnosť atď.) môžu užívané lieky oslabiť pokožku a vyvolať nežiaduce vedľajšie účinky, ktoré sa prejavia na pokožke. Keďže sme odborníkmi v biológii aj dermatológii, vyvíjame produkty, ktorých zloženie má za cieľ špecificky bojovať proti týmto nežiaducim účinkom. 

Bioderma - dermatological accompaniment

  • ask naos

    Máte právo vedieť, čo na vašu pokožku aplikujete. Zloženie našich produktov pod drobnohľadom nájdete na ask-naos.sk

Už dlhšie než 40 rokov vyvíjame konkrétne a efektívne riešenia, ktoré sú dostupné pre každého, zjednodušujú bežný život a pomáhajú zlepšovať starostlivosť o zdravie pokožky.  

Niektoré z našich prevratných inovácií