Atoderm Balzam na pery

Každodenné zvláčnenie, ktoré upokojuje, vyživuje a obnovuje poškodené pery.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Popraskané a veľmi suché pery

Pre koho?

Dospelí, Deti

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
FACILE D’UTILISATION Jednoduchý na použitie

Osvedčená účinnosť

+14 % hydratácie po 7 dňoch.*

 • Dlhodobo hydratuje
 • Chráni pery pred nepriaznivými účinkami počasia
 • Upokojuje a vyživuje
 • Poskytuje mimoriadny komfort a zanecháva pery mäkké a pružné
 • Veľmi dobrá znášanlivosť - Výživná textúra – Neparfumovaný – Špička aplikátora zjednodušuje používanie
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  11,09 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Obohatené o vyživujúce aktívne prísady, ako sú: Bambucké maslo známe pre svoje vyživujúce, hydratačné a ochranné vlastnosti. Avokádový olej pre regeneračné a obnovujúce vlastnosti. Okamžite upokojuje pery.

  Lips Pery

  Tak často, ako je to potrebné.

  • Krok 1 Naneste priamo na pery.
  • Krok 2 Nanášajte opakovane podľa potreby.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pery potrebujú osobitnú ochranu. Sú tvorené ružovými sliznicami a sú ešte viac vystavené poveternostným vplyvom. Veľmi rýchlo sa vysušia a stanú sa precitlivenými a podráždenými. To sa prejavuje nepríjemnými pocitmi, ktoré sa môžu zhoršovať a viesť k popraskaniu pier a bolestivým trhlinkám.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Upokojuje Okamžite upokojené pery: 95 % (1) Poskytuje mimoriadny komfort Komfort pier: 90 % (1) Pery zanecháva mäkké a pružné Mäkké pery: 80 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Hydratuje Produkt Atoderm Balzam na pery významne zvyšuje úroveň hydratácie pokožky o 14 % v priebehu 7 dní (2) Izoluje Pery sú chránené po celý deň: 90 % (1) Upokojuje Pery upokojené po celý deň: 95 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Zobraziť zoznam zložiek