Cicabio Krém+

1. eko-biologický a regeneračný upokojujúci krém*, ktorý pomáha zabezpečiť optimálne hojenie a zároveň zachováva ekosystém pokožky.

Novinka

Príležitostná cielená starostlivosť o pokožku

Oslabená pokožka

Technológia Antalgicine ™

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Family convenient Vhodný pre celú rodinu

Preukázaná účinnosť

+88 % regenerácia pokožky**

Hĺbkovo obnovuje epidermis, aby sa zabránilo vzniku jaziev. Upokojuje svrbenie a nepríjemné pocity. Ochraňuje pokožku pred vonkajšími vplyvmi vďaka svojej štruktúre s efektom „neviditeľnej náplasti“. Jednoducho sa nanáša a uľahčuje masáž jaziev.

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Cicabio Krém+ pomáha zabezpečiť optimálny proces hojenia, ktorý pomáha pokožke vrátiť sa do pôvodného stavu tým, že pôsobí na dvoch úrovniach: REŠPEKTUJE PRIRODZENÝ PROCES HOJENIA NOVÝ PRÍSTUP BIODERMA ZAMERANÝ NA MIKROBIÓM Zloženie považuje pokožku za ekosystém a znovu vytvára priaznivé prostredie pre kožný mikrobióm (hydratačné zloženie, biomimetické lipidy, fyziologické pH, bez antibakteriálnych látok), aby sa obnovila rozmanitosť mikrobiómu 3 hodiny po aplikácii (1). Technológia Antalgicine™ je inšpirovaná upokojujúcou molekulou prirodzene prítomnou v tele, ktorá pomáha regulovať nepríjemné pocity a zmierňuje svrbenie. Jeho prispôsobená textúra s efektom „NEVIDITEĽNEJ NÁPLASTI“ chráni pokožku pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi a zároveň jej umožňuje dýchať. OPTIMALIZUJE PRIRODZENÝ PROCES HOJENIA Nový komplex Optimal repair* obsahuje trojicu biomimetických hydratačných a regeneračných aktívnych zložiek (kyselina polyglutámová, kyselina hyalurónová a xylóza) a biologicky pôsobí na prirodzené regeneračné mechanizmy pokožky s cieľom zlepšiť hojenie a rekonštrukciu. Zvlhčuje pokožku a navodzuje vlhké prostredie, ktoré je kľúčovým prvkom pri optimalizácii prirodzeného procesu hojenia. *Prihláška patentu podaná vo Francúzsku

Body Telo
Face Tvár
External intimate areas Vonkajšie intímne miesta

Naneste na poškodené miesto po jemnom očistení sprchovým olejom Atoderm. Používajte dvakrát denne, kým sa pokožka úplne neobnoví. Môže sa nanášať v hrubej vrstve.

 • Krok 1 Pokožku jemne očistite produktom Atoderm Sprchový olej.
 • Krok 2 Na poškodené miesto naneste Cicabio Krém+.
 • Krok 3 Ak to jazva dovoľuje, po konzultácii s lekárom ju jemne masírujte.
 • Krok 4 MASÍRUJTE CELOU PLOCHOU RUKY

  Masírujte celou plochou ruky v smere jazvy.
 • Krok 5 MASÁŽ LOKÁLNYM TRENÍM

  Končekmi prstov robte na jazve malé krúživé pohyby.
 • Step 6 PALPAČNÁ A VALIVÁ MASÁŽ

  Uchopte záhyby kože medzi palcom a ukazovákom a pohybujte prstami pozdĺž jazvy.

Nepoužívajte na otvorené rany alebo mokrú pokožku. Ak podráždenie pokožky pretrváva, poraďte sa s lekárom. Nie je určené na použitie u predčasne narodených detí.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Každý deň nás naša pokožka chráni pred vonkajšími vplyvmi. Ako však žijeme naplno, táto ochranná bariéra sa môže zmeniť a zanechať stopy. Cisársky rez, peeling, tetovanie, pád z bicykla... Keď je pokožka oslabená, prebieha zložitý, ale sofistikovaný proces: hojenie. Nedávne vedecké objavy ukázali význam rozmanitosti mikrobiómu, ktorý pôsobí na rôznych úrovniach: znižuje infekcie a pomáha obnovovať pokožku. Preto je nevyhnutné udržiavať a obnovovať mikrobióm, ktorý napomáha hojeniu pokožky. Počas tohto dlhého procesu môže dôjsť k nepríjemným pocitom a svrbeniu, ktoré vedú k škrabaniu, čo môže viesť k vzniku jaziev.

Výsledky overené klinickými štúdiami

OBNOVUJE RÔZNORODOSŤ MIKROBIÓMU za 3 hodiny (1)

Zobraziť zdroje

Optimal repair patent* o 88 % lepšia regenerácia pokožky po 7 dňoch používania v porovnaní s neošetreným stavom. (2) Po 14 dňoch NAPOMÁHA ZABEZBEČIŤ OPTIMÁLNE HOJENIE: (3) - Červené škvrny: -46 % - Hrúbka: -32 % - Pružnosť** : +45 % Znižuje POCITY SVRBENIA A NEPRÍJEMNÝCH POCITOV o 88 % (3)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Diskomfort, pocity svrbenia a následne škriabania vedú k narušeniu reparačných procesov. Táto technológia reguluje reaktivitu kože.

PATENTOVANÝ BIOMIMETICKÝ KOMPLEX Kombinácia 3 doplnkových účinných látok pre optimálne hojenie

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!