Cicabio Krém+ SPF 50+

1. eko-biologický obnovujúci a upokojujúci krém, ktorý pomáha chrániť pred vznikom hyperpigmentácie*. Pomáha zabezpečiť optimálne hojenie a zároveň zachováva ekosystém pokožky.

Novinka

Príležitostná cielená starostlivosť o pokožku

Oslabená pokožka Oslabená citlivá pokožka vystavená slnku

Technológia Antalgicine ™

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Family convenient Vhodný pre celú rodinu

PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

-16,7 % hyperpigmentácia od D3**

Hĺbkovo obnovuje epidermis, aby sa zabránilo vzniku jaziev Upokojuje pocity svrbenia a nepríjemné pocity Predchádza vzniku hyperpigmentačných škvŕn na pokožke Ochraňuje pokožku pred vonkajšími vplyvmi vďaka svojej štruktúre s efektom „neviditeľnej náplasti“ Lahko sa nanáša a uľahčuje masáž jaziev

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Cicabio krém+ SPF 50+ ponúka globálnu a špecifickú starostlivosť, ktorá vďaka 3-úrovňovému pôsobeniu pomáha obnoviť poškodenú a oslabenú pokožku do pôvodného stavu: 1. REŠPEKTUJE PRIRODZENÝ PROCES HOJENIA NOVÝ BIODERMA PRÍSTUP ZAMERANÝ NA MIKROBIÓM Zloženie, ktoré považuje pokožku za ekosystém a obnovuje priaznivé prostredie pre kožný mikrobióm (hydratačné zloženie, biomimetické lipidy, fyziologické pH, bez antibakteriálnych látok), aby sa obnovila rozmanitosť mikrobiómu 3 hodiny po aplikácii (1). Technológia Antalgicine™ je inšpirovaná upokojujúcou molekulou prirodzene prítomnou v tele, ktorá pomáha regulovať nepohodlie a zmierňuje nepríjemné pocity a svrbenie. Jeho prispôsobená textúra s efektom „neviditeľnej náplasti“ chráni pokožku pred vonkajšími agresormi a umožňuje pokožke dýchať. 2. OPTIMALIZUJE PRIRODZENÝ PROCES HOJENIA Nový komplex Optimal Repair* obsahuje trojicu biomimetických hydratačných a reparačných aktívnych zložiek (kyselina polyglutámová, kyselina hyalurónová a xylóza) a biologicky spolupôsobí s prirodzenými reparačnými mechanizmami pokožky, čím zlepšuje hojenie a rekonštrukciu pokožky. Zvlhčuje pokožku a navodzuje vlhké prostredie, ktoré je kľúčovým prvkom pri optimalizácii prirodzeného procesu hojenia. 3. PREDCHÁDZA HYPERPIGMENTÁCII Trojitý komplex proti hyperpigmentácii obmedzuje prenikanie UV žiarenia vďaka UVA a UVB filtrom. Okrem toho spolu s biologickými mechanizmami pôsobí na syntézu melanínu vďaka glabridínu a lipopeptidu. *Prihláška patentu podaná vo Francúzsku

Face Tvár
Body Telo

Naneste na poškodené miesto po jemnom očistení sprchovým olejom Atoderm. Používajte dvakrát denne, kým sa pokožka úplne nezahojí. Môže sa nanášať v hrubej vrstve.

 • Krok 1 Jemne očistite pomocou produktu Atoderm Sprchový olej.
 • Krok 2 Ak to jazva dovoľuje, po konzultácii s lekárom ju jemne masírujte.
 • Krok 3 MASÍRUJTE CELOU PLOCHOU RUKY

  Masírujte celou plochou ruky v smere jazvy.
 • Krok 4 MASÍRUJTE LOKÁLNYM TRENÍM

  Končekmi prstov robte na jazve malé krúživé pohyby.
 • Krok 5 PALPAČNÁ A ROLOVACIA MASÁŽ
  Uchopte záhyby kože medzi palcom a ukazovákom a pohybujte prstami pozdĺž jazvy.

Nepoužívajte na otvorené rany alebo mokrú pokožku. Ak podráždenie pokožky pretrváva, poraďte sa s lekárom. Ak ste vystavení slnku, použite opaľovací krém na zvyšok tela. Nie je určené na použitie u predčasne narodených detí.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Pokožka nás každý deň chráni pred vonkajšími agresormi. Keďže však žijeme naplno, táto ochranná bariéra sa môže zmeniť a zanechať stopy. Odlupovanie, tetovanie, pád z bicykla... Keď je pokožka poškodená, prebieha zložitý, ale sofistikovaný proces: hojenie. Nedávne vedecké objavy ukázali dôležitosť kožného mikrobiómu, ktorý napomáha hojeniu pokožky, aby mohla získať späť svoju pôvodnú funkčnosť a vzhľad. Bezprostredne počas tohto dlhého procesu sa môžu vytvoriť aj tmavé škvrny v dôsledku vystavenia pokožky slnečnému žiareniu (tzv. hyperpigmentácia) a pri odstraňovaní krust spôsobených svrbením a nepohodlím.

Výsledky overené klinickými štúdiami

Obnovuje MIKROBIÓMOVÚ DIVERZITU za 3 hodiny (1) Znižuje pocit pálenia: -69 % (2a) Znižuje začervenanie: -27 % (2b)

Zobraziť zdroje

Optimálny regeneračný patent* +88 % regenerácia pokožky po 7 dňoch oproti neošetrenej pokožke (3) Po 3 dňoch ZNÍŽENIE HYPERPIGMENTÁCIE o 16,7 % (2c) CHRÁNI PRED VONKAJŠÍMI AGRESORMI: 100 % (2d)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Diskomfort, pocity svrbenia a následne škriabania vedú k narušeniu reparačných procesov. Táto technológia reguluje reaktivitu kože.

PATENTOVANÝ BIOMIMETICKÝ KOMPLEX Kombinácia 3 doplnkových účinných látok pre optimálne hojenie

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!