Hydrabio Hyalu+ sérum

Vysoko koncentrované sérum, ktoré intenzívne hydratuje a pomáha redukovať jemné linky a vrásky

Novinka

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Technológia Hyalu+

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Preukázaná účinnosť

+60 % hydratácia do 30 minút (1)
pleť je vyhladená: 94 % (2)

HYDRABIO HYALU+ SERUM

 • Hydratuje a regeneruje ihneď a dlhodobo. 
 • Redukuje viditeľné známky starnutia. 
 • Posilňuje kožnú bariéru. 
 • Chráni pred oxidačným stresom.
Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Hydrabio Hyalu+ sérum je inšpirované inovatívnym ekobiologickým prístupom NAOS, ktoré vďaka pochopeniu biologickej dysfunkcie, zodpovednej za dehydratáciu, umožňuje pleti znovu aktivovať jej prirodzené hydratačné mechanizmy a udržiavať vodu nevyhnutnú pre jej rovnováhu. Doplnkové pôsobenie správne dávkovaných účinných látok: biomimetická nízkomolekulárna (LMW) kyselina hyalurónová, niacínamid, karnozín a technológie Hyalu+ (kombinácia biomimetickej, vysokomolekulárnej (HMW) kyseliny hyalurónovej a hydratačného cukru) pôsobia na vnútorné príčiny dehydratácie a viditeľné známky starnutia, aby zaistili dlhodobú účinnosť. 

Okamžitý, hydratačný a vyživujúci účinok: HMW kyselina hyalurónová vytvára na povrchu ochranný film, ktorý zabraňuje strate vody + nový hydratačný cukor, ktorý pomáha pokožke syntetizovať a uchovávať vlasntú kyselinu hyalurónovú. 

Zjednocujúci účinok: LMW kyselina hyalurónová, ktorá pomáha stimulovať kolagén k získaniu pevnosti a pružnosti. 

Posilnenie: niacinamid, ktorý posilňuje ochrannú funkciu kožnej bariéry a znižuje dehydratáciu.

Face Tvár
Neck Krk

Aplikujte približne 5 kvapiek ráno a/alebo večer priamo na tvár a krk po očistení produktom hygieny z radu Hydrabio. Následne použite produkt starostlivosti o pleť z radu Hydrabio.

 • Krok 1 Vyčistite si pleť, ideálne produktom hygieny z radu Hydrabio
 • Krok 2 Naneste Hydrabio Hyalu+ sérum na celú tvár a krk
 • Krok 3 Jemne masírujte, kým sa nevstrebe
 • Krok 4 Aplikujte svoj denný Hydrabio Krém alebo Gél-krém

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Dehydratácia je pre pleť prechodným stavom, ktorý môžu zažiť všetky typy pleti (normálna, zmiešaná, suchá, mastná). Niektoré faktory vonkajšieho prostredia (klimatizácia, znečistenie, UV lúče, náhle zmeny teploty, chlad, vietor…) môžu pokožku dehydrovať a zmeniť jej ochrannú funkciu, čo oslabuje našu pleť a zvyšuje stratu vody. Prirodzené procesy starnutia časom menia tiež množstvo a kvalitu kyseliny hyalurónovej v pokožke. Napriek tomu je táto „hubovitá“ molekula, ktorá dokáže pojať až 1000-násobok svojej hmotnosti vo vode, kľúčom k hydratácii. Keď je jej uloženej menej pleť je dehydratovaná. Aby ste tomuto javu zabránili, je potrebné, aby ste sa o vašu pokožku starali.

Testované pod dermatologickou kontrolou

Okamžitá hydratácia: 

 • +60 % do 30 minút (1) 
 • 24 h hydratácia (1) 
 • Pleť je hladšia: 90 % (2b) pleť je pevnejšia: 91 % (2b)
Zobraziť zdroje

Po 28 dňoch: 

 • pleť je vyhladená: 94 % (2b) 
 • +20 % plnosti pleti (2a)
 •  +32 % pevnosti pleti (2a) 
 • +21 % pružnosti pleti (2a) 
 • +25 % žiarivosti pleti (2a)
Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Technológia HYALU+ kombinuje kyselinu hyalurónovú s vysokou molekulovou hmotnosťou na okamžitú a intenzívnu povrchovú hydratáciu a hydratačný cukor na podporu syntézy kyseliny hyalurónovej a ochranu jej životného cyklu.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

5/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!