Matricium Matricium

Regeneračný produkt. Stimuluje obnovu pleti.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Regenerácia tkaniva

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

Obnovená schopnosť regenerácie buniek ako u 20-ročnej pokožky

 • Stimuluje regeneráciu buniek tak, že im prináša základné živiny
 • Regeneruje základné zložky pleti
 • Zvláčňuje a chráni
 • Podporuje obnovu pleti po procedúre
 • Vysoká znášanlivosť a bezpečnosť – Nekomedogénne – Neparfumovaný – Sterilné jednotlivé dávky
  Zobraziť zdroje

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  MATRICIUM™ vytvára ideálne bunkové prostredie, takže pokožka znovu získa svoju vlastnú regeneračnú schopnosť. Je zložené len z látok, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke a sú základom pre život, fungovanie a regeneráciu buniek. Pokožka obnoví svoje pôvodné biologické funkcie a vlastnú regeneráciu.
  Tým, že čerpá z JEDINEČNÉHO STATUSU, nie je MATRICIUM™ kozmetický alebo liečivý produkt, ale ZDRAVOTNÍCKA POMÔCKA. Jeho 100% biomimetické zloženie je definované podľa noriem farmaceutického priemyslu a zaručuje najvyššiu dermatologickú bezpečnosť.

  Face Tvár

  Použite jednu samostatnú dávku na jednu aplikáciu dvakrát za deň (ráno a večer), kým sa celkový stav pokožky nezlepší.

  • Krok 1 Aplikujte jednu dávku produktu Matricium na tvár dvakrát denne (ráno a večer) po vyčistení.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe.

  V prípade častejšieho použitia nahliadnite do lekárskeho predpisu. Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny v škatuľke.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pokožka je každý deň vystavená rôzym nepriaznivým vplyvom, s ktorými je schopná bojovať vďaka svojim prirodzeným obranným mechanizmom. Avšak vplyvom zmien ročných období, pobytu na slnku, znečistenia, dermatologických zákrokov (napríklad mikrodermabrázia alebo chemická exfoliácia) alebo pri užívaní niektorých liekov môže dôjsť k nadmernému podráždeniu, pokožka je oslabená, stáva sa krehkejšia, stráca farbu, elasticitu a jas.

  Obnovená schopnosť regenerácie buniek ako u 20ročnej pokožky*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Zobraziť zoznam zložiek

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!