Nodé Fluid Šampón

Šampón bez detergentov, ktorý čistí, chráni a rešpektuje pokožku hlavy.

Každodenné čistenie s oplachovaním

Všetky typy vlasov

Patent NOn-detergence

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS

Nodé Fluid Šampón pri každom umývaní chráni hydrolipidický film, a teda nezbavuje pokožku hlavy lipidov.

 • Jemne čistí
 • Obnovuje lesk a žiarivosť vlasov
 • Môže byť požívaný ako udržujúca liečba po dermatologickej liečbe - jemná parfumácia Jemne čistí
 • Obnovuje lesk a žiarivosť vlasov
 • Odporúčaná cena
  15,69 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Prvá inovácia laboratórií BIODERMA. Nodé je šampón, ktorý rešpektuje biologickú rovnováhu krehkých vlasov a pokožky hlavy. Vďaka jeho jemnému čistiacemu základu, ktorý vznikol ako jedinečná kombinácia povrchových látok účinne umýva a pritom rešpektuje hydrolipidický film vlasov i pokožky hlavy.

  Vlasy a pokožka hlavy

  Ráno a/alebo večer – 7 dní v týždni

  • Krok 1 Napeňte jemným masírovaním pokožky hlavy.
  • Krok 2 Dôkladne opláchnite.
  • Krok 3 V prípade potreby postup zopakujte.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Používanie určitých čistiacich činidiel môže pozmeniť ochrannú vrstvu na pokožke hlavy a viesť ku vzniku nerovnováhy. Šampón Nodé, ktorý vytvorilo výskumné oddelenie spoločnosti NAOS, predstavuje prvý postup hygieny pokožky hlavy a vlasov, ktorý nevyužíva detergenty. Tento jemný šampón nespôsobuje odlupovanie kože, účinne čistí a zároveň zachováva ochranný hydrolipidický film na povrchu pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek