Nodé G Šampón

Čistiaci šampón špeciálne vyvinutý na mastné vlasy.

Každodenné čistenie s oplachovaním

Vlasy so sklonom k masteniu

Patent D.A.F.

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

Vlasy sa prestávajú mastiť: 90 %.*

 • Jemne čistí
 • Reguluje tvorbu kožného mazu
 • Čistí pokožku hlavy
 • Odďaľuje mastenie
 • Dobre znášaný pokožkou na vlasoch a v očiach
  Zobraziť zdroje

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Princíp produktu Nodé = bez deregentov. Ako všetky ostatné Nodé šampóny, tak je aj Nodé G vyrobený z jemného čistiaceho základu, ktorý rešpektuje rovnováhu vlasov a pokožky hlavy. Výborná tolerancia.

  Vlasy a pokožka hlavy

  Každodenné používanie

  • Krok 1 Napeňte jemným masírovaním pokožky hlavy.
  • Krok 2 Dôkladne opláchnite.
  • Krok 3 V prípade potreby postup zopakujte.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Mastná pokožka hlavy sa vyznačuje mastnými korienkami a nepekným celkovo mastným vzhľadom. Vlasy sú ovisnuté. Problém spôsobuje nadmerná aktivita mazových žliaz.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Reguluje tvorbu kožného mazu
  Pokožka hlavy je menej mastná: 85 %. *
  Vlasy sú menej mastné: 85 % *

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!