Nodé A Šampón

Upokojujúci šampón na citlivú a podráždenú pokožku hlavy. Ochranný účinok.

Každodenné čistenie s oplachovaním

Citlivá a podráždená pokožka hlavy

Patent NOn-detergence

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

90 % dobrovoľníkov, ktorí používali šampón Nodé A Shampooing a Masque, zaznamenalo väčšie upokojenie pokožky hlavy.*

 • Jemne čistí
 • Upokojuje podráždenie a svrbenie
 • Chráni vlasy
 • Zvyšuje mäkkosť a lesk vlasov
 • Dobrá znášanlivosť na vlasoch a v očiach
 • Zobraziť zdroje

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Princíp produktu Nodé = bez detergentov. Ako všetky ostatné Nodé šampóny, tak je aj Nodé A vyrobený z jemného čistiaceho základu, ktorý rešpektuje rovnováhu vlasov a pokožky hlavy. Vďaka svojim hydratačným a upokojujúcim vlastnostiam pomáha látka D-Panthenol redukovať podráždenie pokožky hlavy. Jeho hydroskopické vlastnosti a úloha pri vytváraní kožnej bariéry zlepšujú hydratáciu na úrovni zrohovatenej vrstvy, a tým predchádzajú pocitom dyskomfortu na podráždenej pokožke hlavy. Patentovaný komplex D.A.F. zvyšuje prah tolerancie pokožky.

  Vlasy a pokožka hlavy

  Časté používanie

  • Krok 1 Napeňte jemným masírovaním pokožky hlavy.
  • Krok 2 Opláchnite a postup zopakujte.
  • Krok 3 Nechajte pôsobiť 1 minútu.
  • Krok 4 Dôkladne opláchnite.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Citlivú pokožku hlavy charakterizuje svrbenie, začervenanie, podráždenie. Medzi spúšťače podráždenia pokožky patria teplo, chlad, znečistenie, emócie, suchý alebo vlhký vzduch, voda a šampón.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Upokojuje podráždenie a svrbenie
  90 % dobrovoľníkov, ktorí používali produkt Nodé A Šampón a Masku, zaznamenalo väčšie upokojenie pokožky hlavy*

  Zobraziť zdroje

  Zvyšuje jemnosť a lesk vlasov
  Mäkšie vlasy: 100 %*
  Lesklejšie vlasy: 95 %*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Použitie určitých typov produktov hygieny môže zmeniť ochranný film pokožky a zapríčiniť vznik nedokonalostí. Vyvinuté výskumom NAOS, Nodé je prvý nedetergentný šampón, ktorý jemne čistí a pritom chráni hydrolipidický film.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!