Photoderm Aquafluid svetlý SPF 50+

Hydratačná zmatňujúca opaľovacia starostlivosť s osviežujúcou textúrou.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Technológia SUN ACTIVE DEFENSE

Zvyšuje ochranné mechanizmy pokožky o 24 %*

  • Zaručuje veľmi vysokú UVA/UVB ochranu
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnečným žiarením, Posilnená proti UVA žiareniu
  • 8-hodinová hydratácia
  • Zanecháva suchý nádych

Zloženie na báze vody - Ultra ľahká a svieža textúra - Neviditeľná textúra - Nelepí sa - Nemastí - Vynikajúca podkladová báza pod make-up - Neperfumovaná - Veľmi dobrá znášanlivosť pleti a očí - Nekomedogénna - Odolná voči vode, teplu a vysokej vlhkosti

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Keď vystavujeme pokožku slnku, vystavujeme ju dvom typom UV žiarenia: - UVB, ktoré predstavuje 5 % UV spektra a je zodpovedné za viditeľné účinky, ako je opálenie alebo spálenie, - UVA, ktoré predstavuje 95 % UV spektra, preniká hlbšie do vrstiev pokožky a je zodpovedné za neviditeľné účinky, ako je oxidačný stres alebo znížená obranyschopnosť pokožky. To následne vedie k viditeľným následkom, ako je starnutie pokožky alebo rakovina kože. Aby sa zabránilo týmto vedľajším účinkom a zároveň sa pokožka nezaťažovala, vyvinula BIODERMA technológiu "SUN ACTIVE DEFENSE", pokročilú ochranu pred slnkom so zvýšenou UVA ochranou. Kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá zlepšuje obranyschopnosť pokožky. Poskytuje dlhodobú starostlivosť o zdravie pokožky vystavenej slnku a zároveň umožňuje: +24 % ochranu imunitnej ochrany pokožky* + 26 % ochranu pred oxidačným stresom*.

Face Tvár
Neck Krk

Nanášajte niekoľkokrát denne, keď ste na slnku. Môže sa používať samostatne alebo ako podklad pod make-up. K dispozícii je aj svetlý odtieň.

  • Krok 1 Nanášajte rovnomerne a hojne denne na tvár a krk pred pobytom na slnku (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
  • Krok 2 Po spotení, plávaní alebo vysušení uterákom aplikujte krém znovu, aby ste zachovali ochranu.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Ak sa na pokožke objavia stopy po spálení, je potrebné ju vyčistiť. Naneste na zdravú pokožku. Nadmerná expozícia Nadmerné vystavovanie sa slnku môže byť škodlivé, aj keď používate ochranu proti slnku.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Pohodlné používanie

Produkt je po nanesení na pokožku svieži pre 83 používateľov, 3 % používateľov (1)

Textúra výrobku je ľahká pre 93 % používateľov (1)


Hydratuje

8 h hydratácie (2)

Zanecháva pleť hydratovanú pre 93 % používateľov (1)


Zobraziť zdroje

Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitného systému pokožky (3)

+26% ochrana pred oxidačným stresom (3)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

1/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!