Chybová správa

No matching provider found.

Photoderm AR veľmi svetlý SPF 50+

Reguluje začervenanie. Zjednocujúci a upokojujúci účinok.

Špecifická ochrana

Citlivá pokožka so sklonom k začervenaniu

Patent Rosactiv™

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Klinicky prokázaná účinnost

+26 % Ochrana proti oxidačnému stresu (3)

PHOTODERM AR SPF50+

Technológia "SUN ACTIVE DEFENSE" nezaťažuje pokožku filtrami, ale naopak posilňuje sebaobranné schopnosti pokožky a kompenzuje biologické dopady UVA žiarenia. Táto špičková technológia ochrany pred slnkom kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu. Poskytuje antioxidačnú ochranu a udržuje obranyschopnosť pokožky.


Záväzok k rešpektovaniu vodných ekosystémov:

Zloženie našich opaľovacích produktov je bezpečné pre vodné ekosystémy vrátane koralov.**

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Pokiaľ pleť trpí trvalým začervenaním, môže byť slnečné žiarenie ďalším faktorom, ktorý prispieva k zhoršeniu. Preto, aby nedochádzalo k začervenaniu, je potrebná prevencia - ale len ona nestačí. Naša pleť potrebuje prispôsobenú fotoprotekciu, ktorá poskytuje najlepšiu UVA-UVB ochranu. Photoderm AR veľmi svetlý SPF 50+ poskytuje veľmi vysokú slnečnú ochranu, ktorá navyše poskytuje upokojujúci biomimetický účinok, ktorý kombinuje: - komplex Rosactiv™, ktorý obmedzuje výskyt začervenania - vitamín E, ktorý prirodzene chráni pred oxidačným stresom - technológiu "SUN ACTIVE DEFENSE", ktorá namiesto zaťažovania pokožky posilňuje jej sebaobranné schopnosti a kompenzuje biologické dopady UVA žiarenia. Prináša antioxidačnú ochranu a podporuje obranyschopnosť pokožky pred slnkom. Produkt je dokonalým riešením v rámci starostlivosti o pokožku proti slnečnému žiareniu a zároveň redukuje začervenanie pleti. Produkt má prirodzený odtieň, ktorý sa prispôsobí všetkým typom pleti, a vyhovie aj tej najcitlivejšej.

Face Tvár
Neck Krk

VÝSLEDKY:

  • Krok 1 Intenzívne slnečné žiarenie: veľmi vysoká ochrana proti UVA/UVB žiareniu.
  • Krok 2 8hodinová hydratácia (1)

Príjemná a ľahká aplikácia vďaka tekutej a ľahkej textúre

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Začervenanie je spôsobené predovšetkým rozšírením a oslabením drobných krvných cievok v koži. Patentovaný komplex Rosactiv™ pôsobí na faktory, ktoré spôsobujú zmeny v mikrocievach.

Výsledky overené klinickými štúdiami

Na dotyk suchá pokožka, bez mastného filmu

Zobraziť zdroje

Zjednocuje pleť: 80% (2)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Začervenanie je spôsobené primárne dilatáciou a oslabením mikrocievok. Táto technológia redukuje VEGF faktor a zabraňuje dilatácii ciev.

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : Špičková slnečná ochrana zosilnená proti UVA lúčom. Spojenie UV filtrov biologickej ochrany, ktoré zlepšuje schopnosť sebaobrany pokožky a udržuje dlhodobú starostlivosť o jej zdravie na slnku.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

5/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!