Photoderm Krém netónovaný SPF 50+

8 hodinová hydratačná slnečná starostlivosť s ľahkou textúrou.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka Po vystavení

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Technológia SUN ACTIVE DEFENSE

24% zvýšenie ochranných mechanizmov pokožky *

PHOTODERM CRÈME SPF50+

  • Zaručuje veľmi vysokú UVA/UVB ochranu
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnkom, posilnená proti UVA žiareniu
  • 8-hodinová hydratácia
  • Zanecháva pokožku pružnú a pohodlnú

Neviditeľná textúra - Nelepí sa - Nemastí - Vynikajúci podklad pod make-up - Neparfumovaný - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí - Nekomedogénny - Odolný voči vode, teplu a vysokej vlhkostiZáväzok k rešpektovaniu vodných ekosystémov:

Zloženie našich opaľovacích produktov je bezpečné pre vodné ekosystémy vrátane koralov.**

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Keď vystavujeme pokožku slnku, vystavujeme ju dvom typom UV žiarenia: - UVB, ktoré predstavuje 5 % UV spektra a je zodpovedné za viditeľné účinky, ako je opálenie alebo spálenie, - UVA, ktoré predstavuje 95 % UV spektra, preniká hlbšie do vrstiev pokožky a je zodpovedné za okom neviditeľné účinky, ako je oxidačný stres alebo znížená obranyschopnosť pokožky. To následne vedie k viditeľným následkom, ako je starnutie pokožky alebo rakovina kože. Aby sa zabránilo týmto vedľajším účinkom a zároveň sa pokožka nezaťažovala, vyvinula BIODERMA technológiu "SUN ACTIVE DEFENSE", pokročilú ochranu pred slnkom so zvýšenou UVA ochranou. Kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá zlepšuje obranyschopnosť pokožky. Poskytuje dlhodobú starostlivosť o zdravie pokožky vystavenej slnku a zároveň umožňuje: +24 % ochranu imunitnej ochrany pokožky* + 26 % ochranu pred oxidačným stresom*.

Face Tvár
Neck Krk

Nanášajte niekoľkokrát denne, keď ste na slnku. Môže sa používať samostatne alebo ako podklad pod make-up. K dispozícii je aj svetlý odtieň.

  • Krok 1 Rovnomerne a hojne naneste
    denne na tvár a krk pred pobytom na slnku (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
  • Krok 2 Ak chcete zachovať ochranu, nanášajte krém opäťovne po spotení, plávaní alebo osušení uterákom.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Ak sa na pokožke objavia stopy po spálení, je potrebné ju vyčistiť. Naneste na zdravú pokožku. Nadmerná expozícia Nadmerné vystavovanie sa slnku môže byť škodlivé, aj keď používate ochranu proti slnku.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Pohodlné používanie

Neviditeľná povrchová úprava pre 95 % používateľov (1)

Zanecháva pleť mastnú po celý deň pre 89 % používateľov (1)

Zanecháva pleť pružnú a pohodlnú pre 97 % používateľov (2)

Zobraziť zdroje

Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitnej obrany pokožky(3)

+26% ochrana pred oxidačným stresom (3)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : Špičková slnečná ochrana zosilnená proti UVA lúčom. Spojenie UV filtrov biologickej ochrany, ktoré zlepšuje schopnosť sebaobrany pokožky a udržuje dlhodobú starostlivosť o jej zdravie na slnku.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!