Photoderm NUDE Touch MINERAL veľmi svetlý SPF 50+

Minerálna slnečná starostlivosť s efektom prirodzenej pokožky.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Zmiešaná až mastná pokožka Alergie na chemické filtre

SUN ACTIVE DEFENSE

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Ocenený

Preukázaná účinnosť

Kontrola mazu 8H.*

  • Zaručuje veľmi vysokú ochranu pred UVA/UVB žiarením vďaka 100 % minerálnym filtrom a ochranu pred viditeľným svetlom vďaka oxidom železa
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnkom, posilnená proti UVA žiareniu
  • Zlepšuje kvalitu kožného mazu a znižuje výskyt nových nedokonalostí vďaka patentovanej technológii Fluidactiv™ v kombinácii s kyselinou salicylovou a kapryloylglycínom.
  • Rozjasňuje a zvyšuje žiarivosť pleti s efektom holej pleti
  • Zabezpečuje 8h kontrolu kožného mazu, zanecháva suchý dotyk a púdrový efekt
  • Ultra ľahký & tekutá textúra
  • hladká aplikácia

Neparfumovaný - vynikajúci podklad pod make-up - veľmi dobrá znášanlivosť s pokožkou a očami - nekomedogénny - odolný voči vode, teplu a vlhkosti

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Ľudia s mastnou, zmiešanou alebo aknóznou pleťou často bojujú s nedokonalosťami, ktoré sa automaticky spájajú s ich typom pleti, ako sú napr. vyrážky, tmavé alebo červené škvrny. Vystavovanie sa slnku potom vytvára ďalšie nedokonalosti alebo zhoršuje tie, ktoré už sú na pokožke viditeľné. Škvrny sú tmavšie a výraznejšie, póry viditeľnejšie a červené škvrny sa vracajú v plnej sile. Photoderm NUDE Touch SPF 50+ je prispôsobený zmiešanej a mastnej pleti. 1. Nezaťažuje pokožku a posilňuje jej sebaobranné schopnosti proti biologickým účinkom UVA žiarenia. Kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá zlepšuje obranyschopnosť pokožky a prispieva tak k dlhodobej starostlivosti o pokožku a jej zdravie aj pri pobyte na slnku. Technológia LIQUID TO POWDER. Dobre sa rozotiera a umožňuje rovnomerné rozloženie pigmentov a filtrov na pokožke, čím ju dokonale chráni. Hydratačné látky prenikajú do povrchových vrstiev pokožky a zanechávajú tak pleti púdrový a matný vzhľad. Patentovaný Fluidactiv™ v kombinácii s kapryloylglycínom reguluje množstvo a kvalitu kožného mazu, ktorý sa tvorí deň po dni, a zabraňuje tak vzniku ďalších nedokonalostí. Kyselina salicylová dokonale vyhovuje potrebám zmiešanej až mastnej pleti, stará sa o vyhladenie štruktúry pleti a zvýšenie jej žiarivosti.

Face Tvár
Neck Krk

Na každodenné použitie po aplikácii hydratačnej starostlivosti o pleť. K dispozícii sú aj svetlé a zlaté odtiene.

  • Krok 1 TREPTE dôkladne, kým nebudete počuť hrkotavý zvuk, ktorý aktivuje obsah.
  • Krok 2 Používajte po nanesení hydratačnej starostlivosti o pleť. Rovnomerne a hojne naneste na tvár a krk (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 3 Po spotení, plávaní alebo vysušení uterákom výrobok znovu naneste, aby ste zachovali ochranu.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Ak sa na koži objavia známky poškodenia, je potrebné ich ošetriť. Naneste na zdravú pokožku. Nadmerné vystavovanie sa slnku môže poškodiť zdravie aj pri používaní ochrany proti slnku.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Zjednocuje farbu pleti

Farba pleti je zjednotená u 97 % používateľov (1)

Dodáva pleti prirodzený lesk u 97 % používateľov (1)

Nezanecháva zvyšky u 89 % používateľov (1)


Sušenie a púdrový povrch

Suchý na dotyk pre 91 % používateľov (1)

Nelesklý povrch pre 88 % používateľov (1)

Zanecháva pokožku jemnú pre 91 % používateľov (1)

Efekt holej pokožky pre 91 % používateľov (1)

Zobraziť zdroje

Anti-glow

Výrazný zmatňujúci účinok do 8 hodín (2)

Znižuje tvorbu kožného mazu po 21 dňoch u 85 % používateľov (1)


Znižuje nedokonalosti

Po 21 dňoch sa nedokonalosti redukujú u 71 % používateľov(1)

Pomáha redukovať škvrny, ako sú jazvy po akné po 28 dňoch používania(3)


Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitnej obrany pokožky(4)

+26% ochrana proti oxidačnému stresu(4)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE : vysoce technologická ochrana proti slunci, zesílená proti UVA záření. Spojení UV filtrů a patentované biologické ochrany, která zlepšuje sebeobrannou schopnost pokožky a pomáhá udržovat dlouhodobou péči o její zdraví na slunci.

Zmeny na úrovni kvality a množstva kožného mazu vedú k nedokonalostiam. Tento unikátny patent zamedzuje hustnutiu kožného mazu, upchávaniu pórov a tvorbe nedokonalostí.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!