Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+

Minerálna ochrana detskej pokožky počas nevyhnutného vystavenia slnečnému žiareniu

Ochrana detskej pokožky

Jemná detská pokožka Pokožka so sklonom k atopii

SUN BARRIER TECHNOLÓGIA

Pre koho?

Dojčatá

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Klinicky overená účinnosť

ZVÝŠENIE OCHRANY PRED OXIDÁCIOU O 28 % (2)

Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+

SUN BARRIER TECHNOLÓGIA: špičková technológia slnečnej ochrany špeciálne navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.

TROJNÁSOBNÁ OCHRANA: širokospektrálna UV ochrana, najmä proti UVA žiareniu - antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov, ktorý spôsobuje UV žiarenie - ochrana a posilnenie bariérovej funkcie pokožky 

- Ľahká a ľaho rozotierateľná textúra

- Zanecháva pokožku jemnú

- Jednoduchá aplikácia, rýchle vstrebávanie


VYSOKÁ ODOLNOSŤ: voči vode a slinám

Vhodný od 0+ mesiacov - Na tvár a telo - Nelepivý - Nemastný - Bez parfumácie - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí - Vhodný pre pokožku náchylnú k atopii

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ je výsledkom odborných znalostí a skúseností spoločnosti Bioderma v oblasti biológie pokožky, ktoré boli aplikované na špecifické potreby detskej pokožky.

Pokročilý výskum v spoločnosti Bioderma viedol k vývoju SUN BARRIER TECHNOLÓGIE: naša špičková technológia slnečnej ochrany bola navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.

Táto technológia kombinuje UV filtre, vitamín E prirodzene sa vyskytujúci v pokožke a olej z marhuľových jadier s biomimetickými lipidmi a poskytuje trojitú ochranu:
- Širokospektrálna UV ochrana s optimálnym účinkom proti krátkym a dlhým UVA lúčom
- Antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov, ktorý spôsobuje UV žiarenie a predchádza tak poškodeniu kože
- Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky

Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ kombinuje dva minerálne filtre, ktoré poskytujú veľmi vysokú ochranu pred slnečným žiarením a zároveň umožňujú jednoduchú aplikáciu a nezanechávajú biele stopy na pokožke.

Filtre sú vysoko ochranné, čisté a bezpečné pre detskú pokožku. Vďaka týmto filtrom je naše zloženie šetrné k vodným ekosystémom a nevykazuje žiadnu toxicitu pre koraly, mikroskopické riasy a sladkovodný planktón.

Telo a tvár

Používajte len na zdravú pokožku. Vhodné pre deti od narodenia. (s výnimkou predčasne narodených detí)

  • Krok 1 Pred pobytom na slnku naneste dostatočné množstvo prípravku (znížené množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 2 Po plávaní alebo v prípade zotrenia aplikáciu opakujte.
  • Krok 3 Po pobyte na slnku očistite pokožku dieťaťa Atoderm Sprchovým olejom a následne naneste Atoderm Intensive baume pre výživnú hydratáciu.

Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Dbajte na to, aby deti nosili ochranný odev a na nekrytých miestach používajte opaľovací krém. Vyhnite sa pri aplikácii kontaktu s oblečením. Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Nezostávajte na slnku príliš dlho.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Pokožka bábätiek a detí sa vyvíja od narodenia až do dospelosti, preto je obzvlášť jemná a pri vystavení slnku si zaslúži osobitnú starostlivosť. Detská pokožka totiž musí kompenzovať nízku hladinu antioxidantov a ešte len dozrievajúcu prirodzenú bariérovú funkciu.

Je nezrelá, najmä po narodení, a nemá dostatočné vnútorné zdroje pre plnú ochranu pred slnečnými lúčmi. Preto sa odporúča nevystavovať túto citlivú pokožku slnku.

V prípade nevyhnutného a/alebo neúmyselného vystavenia sa slnečnému žiareniu je k dispozícii Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+, ktorý poskytuje ochranu so 100 % minerálnymi filtrami v kombinácii so SUN BARRIER TECHNOLÓGIOU a nenarúša prirodzený vývoj detskej pokožky.

Tento výrobok chráni jemnú detskú pokožku pred UV žiarením a oxidačným stresom vyvolaným slnkom. Podľa klinických štúdií in vivo zvyšuje ochranu pred oxidáciou o 28 %.

Výsledky overené klinickými štúdiami

80% zanecháva pokožku jemnú a pružnú (1)

93 % nemastný, nelepivý (1)

Zobraziť zdroje

ZVÝŠENIE OCHRANY PRED OXIDÁCIOU O 28 % (2)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Špičková technológia ochrany pred slnkom bola prispôsobená na ochranu jemnej detskej pokožky, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu. Táto technológia kombinuje UV filtre, vitamín E prirodzene prítomný v pokožke a olej z marhuľových jadier, ktorý dodáva biomimetické lipidy a poskytuje trojitú ochranu: - Široké spektrum UV ochrany, optimalizované proti krátkemu a dlhému UVA žiareniu. - Antioxidačná ochrana, ktorá chráni nízke prirodzené zásoby skvalénu v pokožke pred oxidáciou UV žiarením a zabraňuje dlhodobému poškodeniu - Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!