Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+

Veľmi vysoká slnečná ochrana, vysoká odolnosť, nezanecháva viditeľné stopy, hydratácia po dobu 8 hodín

Ochrana detskej pokožky

Jemná detská pokožka Pokožka so sklonom k atopii

SUN BARRIER TECHNOLÓGIA

Pre koho?

Deti, Dojčatá

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Klinicky overená účinnosť

ZVÝŠENIE OCHRANY PRED OXIDÁCIOU O 20 %

Photoderm PEDIATRICS Spray SPF50+

SUN BARRIER TECHNOLÓGIA: špičková technológia slnečnej ochrany špeciálne navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.

Trojitá ochrana: 

- Širokospektrálna UV ochrana s optimálnymi účinkami proti krátkym a dlhým UVA lúčom

- Antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov spôsobeným UV žiarením a predchádza tak poškodeniu kože 

- Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky

8 hodinová hydratácia 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ: voči vode, piesku, potu aj oteru

APLIKÁCIA: Na vlhkú alebo suchú pokožku; ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva na pokožke viditeľné stopy

Vhodný pre deti od 12 mesiacov - Na tvár a telo - Nelepivý - Nemastný - Bez vône - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí - Vhodný pre pokožku so sklonom k atopii

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+ je výsledkom odborných znalostí a skúseností spoločnosti Bioderma v oblasti biológie pokožky, ktoré boli použité na riešenie špecifických potrieb detskej pokožky.

Pokročilý výskum v spoločnosti Bioderma viedol k vývoju SUN BARRIER TECHNOLÓGII: naša špičková technológia slnečnej ochrany bola navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.

Táto technológia kombinuje UV filtre, vitamín E prirodzene sa vyskytujúci v pokožke a olej z marhuľových jadier s biomimetickými lipidmi a poskytuje trojitú ochranu:
- Širokospektrálna UV ochrana s optimálnymi účinkami proti krátkym a dlhým UVA lúčom
- Antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov spôsobeným UV žiarením a predchádza tak poškodeniu kože
- Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky

Naša nová generácia filtrov kombinuje len 4 nekontroverzné UV filtre s nízkym profilom ekotoxicity. Filtre sú vysoko ochranné, čisté a bezpečné pre detskú pokožku. Naše zloženie je vďaka týmto filtrom šetrné k vodným ekosystémom, nevykazuje žiadnu toxicitu pre koraly, mikroskopické riasy a sladkovodný planktón. Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+ dosahuje skóre 90/100 v hodnotení YUKA.

Telo a tvár

Používajte len na zdravú pokožku. Vhodný pre deti od 12 mesiacov.

  • Krok 1 Naneste dostatočné množstvo prípravku pred vystavením sa slnku (znížené množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 2 Pred aplikáciou na tvár nastriekajte sprej do dlaní.
  • Krok 3 Po plávaní alebo v prípade zotretia aplikáciu opakujte.
  • Krok 4 Pri aplikácii sa vyhnite kontaktu s oblečením.
  • Krok 5 Po pobyte na slnku očistite pokožku dieťaťa Atoderm Sprchovým olejom a následne naneste Atoderm Intensive baume pre výživnú hydratáciu.

Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Dbajte na to, aby deti nosili ochranný odev a na nekrytých miestach používajte opaľovací krém. Vyhnite sa pri aplikácii kontaktu s oblečením. Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Nezostávajte na slnku príliš dlho.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Pokožka dojčiat a detí sa od narodenia až do dospelosti vyvýja a teda je obzvlášť jemná a pri vystavení slnku si zaslúži zvýšenú starostlivosť.

Detská pokožka totiž musí kompenzovať nízku hladinu antioxidantov a ešte len dozrievajúcu prirodzenú bariérovú funkciu.

Hydratácia po dobu 8 hodín (1)
Nemastí a nelepí u 94 % používateľov (2)

Zobraziť zdroje

ZVÝŠENIE OCHRANY PRED OXIDÁCIOU O 20 % (3)
100 % POSILNENIE KOŽNEJ BARIÉRY (2)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Špičková technológia ochrany pred slnkom bola prispôsobená na ochranu jemnej detskej pokožky, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu. Táto technológia kombinuje UV filtre, vitamín E prirodzene prítomný v pokožke a olej z marhuľových jadier, ktorý dodáva biomimetické lipidy a poskytuje trojitú ochranu: - Široké spektrum UV ochrany, optimalizované proti krátkemu a dlhému UVA žiareniu. - Antioxidačná ochrana, ktorá chráni nízke prirodzené zásoby skvalénu v pokožke pred oxidáciou UV žiarením a zabraňuje dlhodobému poškodeniu - Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!