Photoderm SPOT-AGE SPF 50+

Antioxidačná slnečná starostlivosť. Redukuje škvrny a vrásky.

Špecifická ochrana

Pehy, tmavé škvrny, fotostarnutie V nadväznosti na dermatologickú liečbu

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Klinicky preukázaná účinnosť

Znižuje známky starnutia pleti:
-13,4 % vrások*

 • Zaručuje veľmi vysokú širokospektrálnu ochranu [UVA/UVB, vysokoenergetické viditeľné svetlo, infračervené žiarenie &; znečistenie]
 • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnkom, posilnená proti UVA žiareniu
 • 8-hodinová hydratácia
 • Lahká &; suchá na dotyk gélovo-krémová textúra
 • Odolný proti škvrnám: Rozjasňujúci účinok, zvyšuje homogenitu pleti vďaka vitamínu C. Pomáha predchádzať vzniku nových škvŕn. Antioxidačná ochrana
 • Znižuje známky fotostarnutia:
 • 13,4 % hĺbky vrások
 • +15 % pevnosti pleti
 • +20,3 % pružnosti pleti

Nelepí sa- Nemastí sa- Výborný podklad pod make-up- Parfumovaný- Veľmi dobrá znášanlivosť pleti a očí- Nekomedogénny- Odolný voči vode, teplu a vysokej vlhkosti


Záväzok k rešpektovaniu vodných ekosystémov:

Zloženie našich opaľovacích produktov je bezpečné pre vodné ekosystémy vrátane koralov.**

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

"Starecké škvrny" (alebo solárne lentigo) a nadmerné vystavovanie sa slnku sú spojené s hlbším poškodením kože, ktoré sa prejavuje ako pigmentové škvrny na povrchu. Preto je dôležité, aby produkty, ktoré používame, pôsobili na príslušné biologické mechanizmy v našej pokožke, ktoré spôsobujú tieto problémy. Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ bol preto vyvinutý na základe špecifickej kombinácie troch vzájomne sa dopĺňajúcich biologicky aktívnych látok, uznávaných dermatológmi. Tie pôsobia na antioxidačnú ochranu, kontrolu pigmentových škvŕn a regeneráciu pokožky: Vitamín C - Vitamín E - Centella asiatica - Vitamín E a vitamín C sú vysoko stabilné vo svojej biologicky aktívnej forme (nazývanej kyselina L-askorbová). Poskytujú dodatočnú antioxidačnú ochranu pred účinkami širokého spektra slnečného žiarenia. Pomáhajú tiež predchádzať vzniku nových škvŕn - Vitamín E sa využíva vo svojej najprirodzenejšej a najaktívnejšej forme (alfa-tokoferol). Blokuje radikálové reakcie, čo umožňuje chrániť bunkové membrány a znižovať účinky fotostarnutia pokožky spôsobené oxidačným stresom a znečistením životného prostredia - Centella asiatica zabraňuje poškodeniu pokožky a regeneruje ju. Širokospektrálna ochrana (UV žiarenie - viditeľné svetlo - infračervené žiarenie) - technológia "SUN ACTIVE DEFENSE" namiesto zaťaženia pokožky posilňuje jej sebaobranné schopnosti, aby kompenzovala biologické účinky UVA žiarenia. Kombinácia slnečných filtrov a biologickej ochrany prináša zvýšenú ochranu pred UVA žiarením, viditeľným svetlom, infračerveným žiarením a znečistením ovzdušia a zabraňuje alebo podporuje redukciu viditeľných známok fotostarnutia (škvrny, vrásky, strata pevnosti pokožky). Prípravok má tekutú a príjemnú textúru, vďaka ktorej je vhodný na každodenné používanie a robí tak z neho skutočný dermatologický prípravok v starostlivosti o pokožku vystavenú slnku.

Face Tvár
Neck Krk

Používajte denne, aby ste minimalizovali riziko pigmentácie.

 • Krok 1 Nanášajte rovnomerne a hojne
  denne na tvár a krk pred pobytom na slnku (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
 • Krok 2 Ak chcete zachovať ochranu, nanášajte krém opäťovne po spotení, plávaní alebo vysušení uterákom.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Dospelí sa môžu v prípade potreby chrániť pred slnečným žiarením. Naneste na zdravú pokožku. Nadmerné vystavovanie sa slnku môže poškodiť zdravie aj pri používaní ochrany proti slnku.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Poskytuje širokospektrálnu ochranu

Veľmi vysoká UVA/UVB, HEVL, IR & Ochrana pred znečistením


Ľahká textúra

Lachotivá textúra pre 100 % používateľov (2)

Neviditeľný povrch pre 99 % používateľov (2)

Nelepivý pre 96 % používateľov (2)


Vlhčenie

8-hodinová hydratácia (3)

Zobraziť zdroje

Znižuje známky fotostarnutia

-13,4 % vrások (1)

+15 % spevnenie pokožky (1)

+20, 3 % elasticity pokožky (1)


Anti-Blemish

Pomáha predchádzať a redukovať škvrny u 98 % používateľov (2)


Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitného systému pokožky (4)

+26% ochrana proti oxidačnému stresu (4)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!