Photoderm SPOT-AGE SPF 50+

Antioxidačná slnečná starostlivosť. Redukuje škvrny a vrásky.

Špecifická ochrana

V nadväznosti na dermatologickú liečbu Pehy, tmavé škvrny, fotostarnutie

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Klinicky preukázaná účinnosť

Znižuje známky starnutia pleti:
-13,4 % vrások*

 • Zaručuje veľmi vysokú širokospektrálnu ochranu [UVA/UVB, vysokoenergetické viditeľné svetlo, infračervené žiarenie &; znečistenie]
 • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnkom, posilnená proti UVA žiareniu
 • 8-hodinová hydratácia
 • Lahká &; suchá na dotyk gélovo-krémová textúra
 • Odolný proti škvrnám: Rozjasňujúci účinok, zvyšuje homogenitu pleti vďaka vitamínu C. Pomáha predchádzať vzniku nových škvŕn. Antioxidačná ochrana
 • Znižuje známky fotostarnutia:
 • 13,4 % hĺbky vrások
 • +15 % pevnosti pleti
 • +20,3 % pružnosti pleti

Nelepí sa- Nemastí sa- Výborný podklad pod make-up- Parfumovaný- Veľmi dobrá znášanlivosť pleti a očí- Nekomedogénny- Odolný voči vode, teplu a vysokej vlhkosti


Záväzok k rešpektovaniu vodných ekosystémov:

Zloženie našich opaľovacích produktov je bezpečné pre vodné ekosystémy vrátane koralov.**

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

"Starecké škvrny" (alebo solárne lentigo) a nadmerné vystavovanie sa slnku sú spojené s hlbším poškodením kože, ktoré sa prejavuje ako pigmentové škvrny na povrchu. Preto je dôležité, aby produkty, ktoré používame, pôsobili na príslušné biologické mechanizmy v našej pokožke, ktoré spôsobujú tieto problémy. Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ bol preto vyvinutý na základe špecifickej kombinácie troch vzájomne sa dopĺňajúcich biologicky aktívnych látok, uznávaných dermatológmi. Tie pôsobia na antioxidačnú ochranu, kontrolu pigmentových škvŕn a regeneráciu pokožky: Vitamín C - Vitamín E - Centella asiatica - Vitamín E a vitamín C sú vysoko stabilné vo svojej biologicky aktívnej forme (nazývanej kyselina L-askorbová). Poskytujú dodatočnú antioxidačnú ochranu pred účinkami širokého spektra slnečného žiarenia. Pomáhajú tiež predchádzať vzniku nových škvŕn - Vitamín E sa využíva vo svojej najprirodzenejšej a najaktívnejšej forme (alfa-tokoferol). Blokuje radikálové reakcie, čo umožňuje chrániť bunkové membrány a znižovať účinky fotostarnutia pokožky spôsobené oxidačným stresom a znečistením životného prostredia - Centella asiatica zabraňuje poškodeniu pokožky a regeneruje ju. Širokospektrálna ochrana (UV žiarenie - viditeľné svetlo - infračervené žiarenie) - technológia "SUN ACTIVE DEFENSE" namiesto zaťaženia pokožky posilňuje jej sebaobranné schopnosti, aby kompenzovala biologické účinky UVA žiarenia. Kombinácia slnečných filtrov a biologickej ochrany prináša zvýšenú ochranu pred UVA žiarením, viditeľným svetlom, infračerveným žiarením a znečistením ovzdušia a zabraňuje alebo podporuje redukciu viditeľných známok fotostarnutia (škvrny, vrásky, strata pevnosti pokožky). Prípravok má tekutú a príjemnú textúru, vďaka ktorej je vhodný na každodenné používanie a robí tak z neho skutočný dermatologický prípravok v starostlivosti o pokožku vystavenú slnku.

Face Tvár
Neck Krk

Používajte denne, aby ste minimalizovali riziko pigmentácie.

 • Krok 1 Nanášajte rovnomerne a hojne
  denne na tvár a krk pred pobytom na slnku (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
 • Krok 2 Ak chcete zachovať ochranu, nanášajte krém opäťovne po spotení, plávaní alebo vysušení uterákom.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Dospelí sa môžu v prípade potreby chrániť pred slnečným žiarením. Naneste na zdravú pokožku. Nadmerné vystavovanie sa slnku môže poškodiť zdravie aj pri používaní ochrany proti slnku.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Poskytuje širokospektrálnu ochranu

Veľmi vysoká UVA/UVB, HEVL, IR & Ochrana pred znečistením


Ľahká textúra

Lachotivá textúra pre 100 % používateľov (2)

Neviditeľný povrch pre 99 % používateľov (2)

Nelepivý pre 96 % používateľov (2)


Vlhčenie

8-hodinová hydratácia (3)

Zobraziť zdroje

Znižuje známky fotostarnutia

-13,4 % vrások (1)

+15 % spevnenie pokožky (1)

+20, 3 % elasticity pokožky (1)


Anti-Blemish

Pomáha predchádzať a redukovať škvrny u 98 % používateľov (2)


Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitného systému pokožky (4)

+26% ochrana proti oxidačnému stresu (4)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!