Photoderm Sprej SPF 30

Vysoko ochranný hydratačný neviditeľný sprej.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Jednoduchý na použitie

Technológia SUN ACTIVE DEFENSE

Zvyšuje ochranné mechanizmy pokožky o 24 %*

Vysoká UVA/UVB ochrana
SUN ACTIVE DEFENSE PATENT: inovatívna technológia slnečnej ochrany, zosilnená proti UVA žiareniu. +26 % ochrana proti oxidačnému stresu. +24 % prirodzená imunitná ochrana pokožky.
NOVÁ GENERÁCIA OCHRANY PROTI SLNKU: iba 4 filtre, čisté, bezpečné a 100 % netoxické.
8h hydratácia
Ľahká textúra
Neviditeľný finiš
Rýchla absorpcia
Na tvár & telo - Veľmi dobrá kožná znášanlivosť - Nekomedogénny - Aplikácia na suchú aj vlhkú pokožku - Veľmi odolný proti vode a potu


Záväzok k rešpektovaniu vodných ekosystémov:

Zloženie našich opaľovacích produktov je bezpečné pre vodné ekosystémy vrátane koralov.**Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Keď svieti slnko, povrch našej pokožky prijíma 2 typy UV žiarenia:

UVB
- Predstavuje 5 % UV spektra
- Je zodpovedný za viditeľné prejavy, ako je opálenie alebo spálenie od slnka

UVA
- Predstavuje 95 % UV spektra
- Preniká hlboko do vrstiev pokožky
- Zodpovedá za neviditeľné prejavy, ako je oxidačný stres a znížená imunitná odpoveď kože, čo vedie k viditeľným prejavom, ako je starnutie kože a rakovina kože

Aby sa predišlo týmto účinkom a preťaženiu pokožky filtrami, vytvorila BIODERMA inovatívnu ochranu SUN ACTIVE DEFENSE, ochranu proti slnečnému žiareniu posilnenú pred UVA žiarením. Kombinuje 4 - a iba 4 - nekontroverzné UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá posilňuje vlastné obranné mechanizmy pokožky a tým pomáha udržiavať dlhodobú starostlivosť o zdravie pokožky na slnku.

+26 % ochrana proti oxidačnému stresu*
+24 % prirodzená imunitná ochrana pokožky*

Naše zloženie obsahuje najnovšiu technológiu Dermshield, ktorá je inšpirovaná prirodzenými ochrannými mechanizmami pokožky vystavenej slnečnému žiareniu.

Tento lipidový komplex rastlinného pôvodu bez obsahu silikónu vykazuje vysoký stupeň afinity s povrchovými vrstvami pokožky, vytvára ochranný film, ktorý pôsobí ako fyzický štít na optimalizáciu slnečnej ochrany, a zároveň zvyšuje nepriepustnosť kožnej bariéry.

1. DERMSHIELD EFEKT

Naše zloženie s technológiou Dermshield vytvára na povrchu pokožky nenápadný ochranný film, ktorý ju chráni pred vonkajšími vplyvmi a podráždením.

2. NEPRIEPUSTNOSŤ KOŽNEJ BARIÉRY

Zachováva fyziologickú vodu v pokožke, čím udržiava jej prirodzenú hydratáciu.

3. OPTIMALIZOVANÁ OCHRANA

Táto mimoriadne rovnomerná a stabilná vrstva udržiava slnečné filtre na povrchu pokožky a optimalizuje ich distribúciu. Zachovávajú si ochrannú účinnosť aj napriek poteniu alebo plávaniu a zároveň obmedzujú šírenie našich výrobkov vo vodných ekosystémoch.

Body Telo
Telo a tvár

Nanášajte niekoľkokrát denne, keď ste na slnku. Možno použiť na tvár a telo.

  • Krok 1 Pred pobytom na slnku naneste na pokožku dostatočné množstvo prípravku (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
  • Krok 2 Po plávaní alebo utretí aplikujte znovu.
  • Krok 3 Pred nanesením na tvár ho nastriekajte do dlane.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Dospelí sa môžu obliekať do látok, ktoré sú na koži. Nenechávajte bábätká a malé deti na slnku. Nadmerné vystavovanie sa slnku môže byť škodlivé aj pri používaní ochranných prostriedkov.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Bezfarebný pri aplikácii

Neviditeľný finiš pre 87 % užívateľov (1)

Žiadne biele stopy pre 100 % užívateľov (1)


Príjemný na použitie

Ľahko sa rozotiera pre 100 % užívateľov (1)

Zanecháva pokožku jemnú u 94 % užívateľov (1)


Zmäkčujúca

8h hydratácia (2)

Zobraziť zdroje

Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitnej ochrany pokožky (4)

+26% ochrana pred oxidačným stresom (4)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : Špičková slnečná ochrana zosilnená proti UVA lúčom. Spojenie UV filtrov biologickej ochrany, ktoré zlepšuje schopnosť sebaobrany pokožky a udržuje dlhodobú starostlivosť o jej zdravie na slnku.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!