Photoderm Sprej SPF 30

Vysoko ochranný hydratačný neviditeľný sprej.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Jednoduchý na použitie

Technológia SUN ACTIVE DEFENSE

Zvyšuje ochranné mechanizmy pokožky o 24 %*

  • Zaručuje vysokú UVA/UVB ochranu
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnkom, posilnená proti UVA žiareniu
  • Dodatočná ochrana imunitnej bdelosti pokožky +24 %* a antioxidačná ochrana +26 %*
  • 8-hodinová hydratácia
  • Lahká textúra
  • Neviditeľná textúra
  • Rýchle vstrebávanie

Na tvár & Telo - Nelepí sa - Nemastí sa - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky - Nekomedogénny - Použiteľný na suchú aj vlhkú pokožku - Veľmi odolný voči vode a potu

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Keď vystavujeme pokožku slnku, vystavujeme ju dvom typom UV žiarenia: - UVB, ktoré predstavuje 5 % UV spektra a je zodpovedné za viditeľné účinky, ako je opálenie alebo spálenie, - UVA, ktoré predstavuje 95 % UV spektra, preniká hlbšie do vrstiev pokožky a je zodpovedné za okom neviditeľné účinky, ako je oxidačný stres alebo znížená obranyschopnosť pokožky. To následne vedie k viditeľným následkom, ako je starnutie pokožky alebo rakovina kože. Aby sa zabránilo týmto vedľajším účinkom a zároveň sa pokožka nezaťažovala, vyvinula BIODERMA technológiu "SUN ACTIVE DEFENSE", pokročilú ochranu pred slnkom so zvýšenou UVA ochranou. Kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá zlepšuje obranyschopnosť pokožky. Poskytuje dlhodobú starostlivosť o zdravie pokožky vystavenej slnku a zároveň umožňuje: +24 % ochranu imunitnej ochrany pokožky* + 26 % ochranu pred oxidačným stresom*.

Body Telo
Face Tvár

Nanášajte niekoľkokrát denne, keď ste na slnku. Možno použiť na tvár a telo.

  • Krok 1 Pred pobytom na slnku naneste na pokožku dostatočné množstvo prípravku (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
  • Krok 2 Po plávaní alebo utretí aplikujte znovu.
  • Krok 3 Pred nanesením na tvár ho nastriekajte do dlane.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Dospelí sa môžu obliekať do látok, ktoré sú na koži. Nenechávajte bábätká a malé deti na slnku. Nadmerné vystavovanie sa slnku môže byť škodlivé aj pri používaní ochranných prostriedkov.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Bezfarebný pri aplikácii

Neviditeľný povrch pre 97 % používateľov (1)

Žiadne biele stopy pre 100 % používateľov (1)


Príjemný na používanie

Rýchle vstrebávanie pre 98 % používateľov (1)

Zanecháva pokožku jemnú a príjemnú pre 95 % používateľov (2)


Zmäkčujúca

8-hodinová hydratácia (3)

Zobraziť zdroje

Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitnej ochrany pokožky (4)

+26% ochrana pred oxidačným stresom (4)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!