Sébium Kerato+

Viditeľný účinok na pupienky, čierne bodky a jazvy už po 2 dňoch. Vysoko tolerantný.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Pokožka so sklonom k akné

Patent Fluidactiv™

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Klinicky preukázaná účinnosť

Účinný na pupienky, čierne bodky a jazvy už po 2 dňoch. Vysoká tolerancia u 97 % používateľov.

  • Proti pupienkom: odstraňuje pupienky a čierne bodky 
  • Proti jazvám: redukuje existujúce jazvy a zabraňuje tvorbe nových 
  • Vysoká tolerancia 
  • Hydratácia po dobu 8 h 
  • Nevysušuje
Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Exkluzívne DUO KERATOLYTICKÝCH aktívnych látok (kyselina salicylová & ester kyseliny jablčnej) nenarúša prirodzené pH pokožky, pôsobí na povrchu aj pod povrchom, odstraňuje pupienky, čierne bodky a jazvy, pričom zachováva komfort pokožky. Ester kyseliny jablčnej pomáha regulovať nadbytok kožného mazu. Patent FLUIDACTIV™ biologicky normalizuje kvalitu kožného mazu a zabraňuje tvorbe nových nedokonalostí.

Face Tvár

Naneste ráno a/alebo večer na suchú a vyčistenú pleť. Aplikujte na celú tvár alebo len na problematické partie. Používajte pri prvých známkach tvorby nedokonalostí.

  • Krok 1 Vyčistite pleť produktom hygieny z radu Sébium.
  • Krok 2 Naneste Sébium Kerato+ na celú tvár alebo len na problematické partie.
  • Krok 3 Jemne vmasírujte, kým sa nevstrebe.

Pred pobytom na slnku použite vhodnú ochranu proti slnku.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Akné je bežné kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje čiernymi bodkami a bielymi alebo červenými škvrnami s rôznym stupňom závažnosti. V mnohých prípadoch mierneho akné nie je potrebné užívať lieky, ale napriek tomu ich stupeň závažnosti stačí na to, aby sme sa cítili nepríjemne.Niektoré prípravky sú účinné, ale môžu byť pre pleť príliš drsné alebo dráždivé, zatiaľ čo iné sú veľmi dobre znášané, ale nie sú príliš účinné. Pre správnu a trvalú liečbu potrebuje pleť so sklonom k akné produkt zaručujúci vysokú ÚČINNOSŤ, aby boli rýchlo vidieť výsledky a vysokú TOLERANCIU, ktorá umožní každodennú aplikáciu a zabráni podráždeniu.

Výsledky overené klinickými štúdiami

Viditeľná účinnosť už po 2 dňoch (1): 

-19 % výskytu pupienkov 

-20 % jaziev po akné 

+23 % zjednotenia pleti

Zobraziť zdroje

Dlhodobé výsledky (po 28 dňoch)(1): 

-41 % výskytu pupienkov 

-36 % jaziev po akné

+60 % zjednotenia pleti

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Zmeny na úrovni kvality a množstva kožného mazu vedú k nedokonalostiam. Tento unikátny patent zamedzuje hustnutiu kožného mazu, upchávaniu pórov a tvorbe nedokonalostí.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

4.5/5

1 hodnotenie
1 hodnotenie
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
5/ 5
Žiadne jazvy
Výborný
Táto recenzia mi pomohla
0
4/ 5
Da sa
Velmi mierne zlepsienie, az nijake po minuty 1 kremu, cakala som nieco ovela viac, wau a teda zazrak sa nekonal..... Este skusim jednu tubu, dat tomu cas a uvidim. Super na citlivu plet za mna :) velke plus, nevysusje. Avsak na zmiesanu plet po par hodinach urobi strasne mastno-leskly efekt.
Táto recenzia mi pomohla
0