Sébium Sérum

Koncentrované anti-age sérum, ktoré pomáha redukovať prejavy akné u dospelých

Novinka

Sérum

Pokožka so sklonom k akné

Patent Fluidactiv™

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Preukázaná účinnosť

Preukázaná účinnosť už po 7 dňoch na vyrážky, stopy po akné, rozšírené póry, jemné vrásky (1)

SEBIUM SERUM

  • Proti nedokonalostiam: redukuje pupienky a rozšírené póry 
  • Proti jazvičkám po akné: redukuje existujúce stopy a zabraňuje vzniku nových 
  • Vyhladzujúci efekt: pôsobí na prvé známky starnutia pleti, vyhladzuje jemné linky
  •  Vysoká tolerancia a 8 h hydratácia
Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Výskum laboratórií Bioderma založený na princípe ekobiológie vyvinul Sébium Sérum, koncentrované anti-age sérum proti nedokonalostiam a prvým známkam starnutia. Doplnkové pôsobenie presne dávkovaných účinných látok (kyselina salicylová, acetyl glukosamín, kyselina hyalurónová) a technológia FLUIDACTIV™ pôsobia okamžite na prejavy aknóznej pokožky dospelých. 

Proti nedokonalostiam: Kyselina salicylová odlupuje pokožku na povrchu a okamžite redukuje vyrážky, zatiaľ čo technológia Fluidactiv™ biologicky zabraňuje oxidácii kožného mazu a tým vzniku nových nedokonalostí. 

Proti známkam starnutia: Kyselina salicylová pôsobí na povrchu a obnovuje pokožku, zatiaľ čo acetyl glukosamín, biomimetický derivát cukru, prirodzene prítomný v pokožke, biologicky podporuje obnovu buniek zvnútra. 

Vyhladzujúci účinok: Biomimetická kyselina hyalurónová hydratuje povrch pokožky, zatiaľ čo acetyl glukosamín posilňuje vnútornú syntézu kyseliny hyalurónovej v pokožke, aby dlhodobo redukoval jemné linky.

Face Tvár

Aplikujte niekoľko kvapiek večer na tvár a krk po očistení produktom hygieny z radu Sébium. Používajte samostatne alebo pred každodenným používaním produktov starostlivosti o pleť z radu Sébium. 

  • Krok 1 Očistite pleť pomocou produktu hygieny z radu Sébium.
  • Krok 2 Naneste Sébium Sérum na celú tvár.
  • Krok 3 Jemne masírujte, kým sa nevstrebe.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Pokožka so sklonom k akné je bežným kožným problémom, ktorý má podobu čiernych bodiek a bielych alebo červených škvŕn s rôznou mierou závažnosti. Akné tarda, alebo akné dospelých, je definované ako akné, ktoré sa vyvíja alebo pretrváva v dospelosti. Tento jav je spôsobený vonkajšími faktormi, ako sú znečistenie, stres, životný štýl, ale aj vnútornými faktormi, ako sú kolísajúce hladiny hormónov, strava… Akné u dospelých má spoločné rysy s tínedžermi (nadmerný a hustejší maz, upchávanie pórov, zápaly), ale musí sa tiež vysporiadať s výskytom prvých známok starnutia (vrásky, jemné linky, strata jasu, pigmentové nepravidelnosti).

Testované pod dermatologickou kontrolou

Preukázaná účinnosť už po 7 dňoch na vyrážky, stopy po akné, rozšírené póry, jemné linky (1)

Zobraziť zdroje

Dlhotrvajúce výsledky (po 28 dňoch) (2): 

  • -41 % vyrážok, 
  • -15 % jemných vrások
Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Zmeny na úrovni kvality a množstva kožného mazu vedú k nedokonalostiam. Tento unikátny patent zamedzuje hustnutiu kožného mazu, upchávaniu pórov a tvorbe nedokonalostí.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

5/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!