Sensibio Defensive

Aktívny upokojujúci krém so sviežou a ľahkou textúrou, ktorý posilňuje vlastné obranné mechanizmy pokožky, zjemňuje ju a vyhladzuje

Starostlivosť o pokožku cez deň

Citlivá pokožka a získaná citlivosť

Technológia Defensive

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Overená účinnosť

Pokožka sa lepšie bráni pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi prostredia: 97 % (1)

SENSIBIO DEFENSIVE

  • Okamžite a dlhodobo upokojuje pleť
  • Posilňuje kožnú bariéru
  • Chráni pleť pred každodennými vplyvmi 
  • Hydratuje po dobu 12 hodín
  • Zlepšuje kvalitu života s citlivou pleťou

Ľahká a svieža textúra rýchlo preniká do pokožky a zanecháva ju denne hebkú a vláčnu. 

Veľmi dobrá znášanlivosť. Testované pod dermatologickým dohľadom. Neparfumovaný. Dobrý podklad pod make-up.

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Ekobiologický prielom pre citlivú pokožku a získanú citlivosť, technológia Defensive, ktorá pôsobí na oba typy citlivosti a dodáva pleti silu brániť sa a normálne žiť, aj keď je vonkajšie prostredie nepriaznivé. Technológia Defensive pôsobí na príčiny citlivej pokožky a zabraňuje citlivosti spôsobenej životným prostredím a životným štýlom tým, že zastavuje začarovaný kruh zodpovedný za zhoršovanie stavu citlivej pokožky:

  • Ochranné účinky: Karnozín a vitamín E sú silné antioxidačné prvky, ktoré chránia pokožku pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi prostredia
  • Posilňujúce účinky: krém Sensibio Defensive je určený na každodennú podporu pokožky pri zvládaní jej citlivosti bez ohľadu na jej pôvod, čím zlepšuje kvalitu života používateľov
  • Dvojitý protizápalovy účinok: polyfenoly šalvie červenokorennej znižujú hyperreaktivitu pokožky


Face Tvár
Neck Krk

Aplikujte ráno a večer na tvár aj krk po očistení pleti. Pokožku ideálne očistite čistiacim a odličovacím produktom z radu Sensibio

  • Krok 1 Naneste krém Sensibio Defensive ráno a večer na tvár aj krk.
  • Krok 2 Jemne masírujte, kým sa nevstrebe.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Senzitívna pokožka reaguje viac ako normálna pokožka na podnety, ktoré zvyčajne nemajú žiadny význam. Zažíva pocity nepohodlia, ktoré môžu byť trvalé alebo dočasné. Vaša citlivá pokožka neustále bojuje proti vonkajším vplyvom. V súčasnosti už nemá prostriedky na to, aby sa riadne bránila, čo znemožňuje jej návrat k normálnemu stavu. Citlivá pokožka môže mať dvojaký pôvod: prirodzenú citlivosť vyplývajúcu z biologickej dysfunkcie alebo citlivosť spôsobenú prostredím a životným štýlom. Niektoré faktory životného prostredia (znečistenie, UV žiarenie atď.) a životného štýlu (stres, strava atď.) môžu senzibilizovať pokožku alebo dokonca zhoršovať reaktivitu už citlivej pokožky. V priebehu života sa tak môže stať citlivou každá pokožka.

Testované pod dermatologickou kontrolou

Upokojenie

Pocit pohodlia: 97 % (1)

Zníženie nepohodlia: -73 % za 3 min (2)


Ochrana 

Pocit chránenej pokožky: 100 % (1)

Zobraziť zdroje

Upokojuje

Pokožka je upokojená


Posilňuje

Pokožka je odolnejšia: 94 % (1)


Hydratujúci 

Vysoko dlhotrvajúci hydratačný účinok: 12 h (3)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Citlivosť kože môže byť prirodzená alebo spôsobená vonkajšími vplyvmi. Táto technológia pôsobí na obe príčiny citlivosti a zabraňuje reaktivite pokožky, oxidačnému stresu a zmenám funkcie kožnej bariéry spôsobeným každodennými vplyvmi.

Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

5/5

7 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
5/ 5
Vyborny krem na citlivu pokozku
Super textura, pokozku mam po nom vyzivenu a menej citlivu. Skusala som aj defensive rich - ten ma trosku hustejsiu texturu, ale tiez super!
Táto recenzia mi pomohla
0
5/ 5
Sensibio Defensive
Super produkt
Táto recenzia mi pomohla
0
5/ 5
Výborný krém pre moju dcéru.
Dcéra sa lieči na akné a jej pleť je následkom užívania liekov na akné vysušovaná, takže tento krém je teraz ako balzam na jej pleť. Krém jej ukľudňuje pokožku.
Táto recenzia mi pomohla
0